Lexus представив друге покоління моделі LM > Gercek Tesisat

Lexus представив друге покоління моделі LM

Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Сьогодні компанія Lexus представила свій останній шедевр – абсолютно новий розкішний MPV Lexus LM другого покоління. Світова прем’єра автомобіля відбулася на Шанхайському автосалоні, де автовиробник продемонстрував вершину розкоші та зручності.

У певному сенсі новий екстер’єр є еволюційним, але з новими елементами дизайну Lexus. Спереду – більша й сміливіша решітка радіатора з шестикутними візерунками, а також більш тонкі і динамічні на вигляд фари головного світла. Переднє лобове скло стало більш рельєфним, ніж раніше, і отримало чверть вікна для додаткової зовнішньої видимості.

Дивлячись на автомобіль збоку можно помітити демонстраціб нового повороту в філософії дизайну L-Finesse з більшим акцентом на характерних лініях. Вони найбільш помітні на нижній частині дверей, а також на задній чверті панелі. Тим часом, вікна збільшені й прикрашені алюмінієвими накладками зверху і знизу. Також з’явилося нове заднє вікно, яке спускається донизу, на відміну від попередньої моделі. А задні двері отримали ліхтарі на всю ширину, а в нижній частині дверей з’явилися тонкі натяки на мову дизайну L-Finesse.

Усередині LM, Lexus намагається створити розслаблююче, лаунж-середовище. Окрім збільшених вікон, широка та об’ємна панель приладів створює враження більшого простору, а розташування двох екранів, на яких розміщені панель приладів та інформаційно-розважальна система, зменшує захаращеність простору. Звісно, доступний широкий вибір варіантів шкіряного оздоблення, а дерево, яке ви бачите всередині, є натуральним.

Але головна родзинка абсолютно нового інтер’єру LM знаходиться ззаду.

Сидіння з електроприводом, що звісно є стандартними, і вони отримали сенсорну панель управління, яка регулює клімат-контроль, аудіосистему та освітлення незалежно один від одного. Вона також може регулювати сонцезахисні козирки, положення сидінь і навколишнє освітлення. Для нового LM доступні три варіанти посадочних місць: семи-, шести- та чотиримісні конфігурації.

В Європі LM буде пропонуватися як LM 350h з 2,5-літровою гібридною електричною силовою установкою Lexus, що самозаряджається. Ця система, яка також використовується в абсолютно нових моделях NX 350h та RX 350h, добре зарекомендувала себе як безшумна, вишукана та ефективна. Максимальна потужність становить 250 к.с./184 кВт з піковим крутним моментом 239 Нм.

У стандартній комплектації він оснащений електронним повним приводом E-Four з підвищеним рівнем розподілу крутного моменту на задній привід, що забезпечує стабільність автомобіля при поворотах і сприяє підвищенню комфорту задніх сидінь. Система може регулювати баланс крутного моменту між переднім і заднім приводом.

admin

Наверх