Lexus анонсував новий розкішний мінівен LM > Gercek Tesisat

Lexus анонсував новий розкішний мінівен LM

Компанія Lexus анонсувала прем’єру флагманського мінівена LM другого покоління. Він дебютує на міжнародному автосалоні в Шанхаї, який пройде з 18-го по 27 квітня нинішнього року.

Жодних подробиць про новинку виробник не розкрив, обмежившись не надто інформативним тизером, що демонструє задню бічну частину кузова моделі. Єдине, що можна помітити – це традиційну для класу MPV пряму лінію даху, невеликий «навіс» на дверях багажника та незвичайне за формою заднє бічне вікно, за яким, ймовірно, розміститься третій ряд сидінь.

Зазначимо, LM (Lexus Minivan) – це перший мінівен в історії бренду Lexus. Його перше покоління було представлено у 2019 році, і також на автосалоні в Шанхаї. Тоді стало відомо, що він побудований на одній платформі з Toyota Alphard і відрізняється від «донора» лише дизайном та багашим оснащенням.

Яким буде новий Lexus LM технічно, поки що невідомо. Модель першого покоління спочатку мала лише гібридну силову установку, що складається з 2,5-літрового бензинового «атмосферника» та двох електродвигунів.

admin

Наверх