Культовий Toyota Land Cruiser перетворили «будинок на колесах» > Gercek Tesisat

Культовий Toyota Land Cruiser перетворили «будинок на колесах»

Австралійська компанія EarthCruiser представила шестиколісний компер на базі Toyota Land Cruiser 79 Series. Унікальний «будинок на колесах» під назвою Extreme 330 6×6 побудований на індивідуальне замовлення постійного клієнта.

У процесі перетворення на справжній позашляховий кемпер Toyota Land Cruiser 79 Series пережив цілу низку модифікацій, починаючи зі встановлення третьої осі. У Extreme 330 6×6 вони портальні з блокуванням диференціалів. Середня має функцію кермового керування для кращої керованості. Спеціальна система дозволяє віддалено накачувати шини прямо під час руху та регулювати тиск у них залежно від швидкості. При необхідності, наприклад для заміни колеса, чотири висувні гідравлічні домкрати легко піднімуть кемпер на потрібну висоту.

Extreme 330 6×6 оснащений пневматичною підвіскою з амортизаторами Bilstein. Стабілізатори поперечної стійкості можна дистанційно вимкнути для збільшення кута повороту коліс. Два паливні баки вміщують 275 літрів.

Зовні є чотири ящики для інструментів, що замикаються, душ на відкритому повітрі, варильна панель та холодильник. Також передбачено місце для зберігання довших предметів, таких як вудки або лижі.

Дах над житловою зоною піднімається за допомогою електроприводу. Над кабіною розташоване спальне місце на трьох. У задній частині знаходиться міні-кухня зі стільницями. У салоні є ще один душ та касетний туалет. Також передбачено баки для чистої (275 л) та брудної води (27 л).

Автономну роботу електроустаткування забезпечують два акумулятори ємністю 555 А.год та сонячні панелі потужністю 810 Вт. За бажанням замовника потужність сонячних панелей можна збільшити до 1152 Вт. Також у комплекті інвертор Victron на 3000 Вт та генератор на 200 А.

Доступ до Інтернету в будь-якому місці планети мандрівникам забезпечить Starlink. Кріплення для приймальної тарілки передбачені на даху кемпера. Всі функції автобудинку управляються зі знімного планшета на панелі приладів. А безпеку у кемпінгу забезпечать зовнішні камери.

Скільки невідомому замовнику коштував новий автобудинок, не уточнюється.

admin

Наверх