Колишній дизайнер Nissan GT-R створив електромобіль AIM EV Sport 01 > Gercek Tesisat

Колишній дизайнер Nissan GT-R створив електромобіль AIM EV Sport 01

Електромобіль AIM EV Sport 01 привернув на себе увагу японської Автомобільної Ради (Automobile Council) цього тижня. Завдяки своєму приголомшливому дизайну – від не будь-кого, а від самого Широ Накамури.

Пан Накамура – колишній старший віце-президент/головний креативний директор Nissan, якому приписують розробку деяких із найвідоміших автомобілів бренду, включно з GT-R.

AIM – це інжинірингова компанія, що базується в Нагої, Японія, і займається розробкою автомобілів. Заснована в 1998 році компанія AIM найбільш відома розробкою двигунів для гонок на витривалість, таких як Ле-Ман.

Однак через те, що автомобільна промисловість переходить на повністю електричні транспортні засоби набагато швидше, ніж більшість прогнозували, AIM послідувала за трендом і намагається його очолити. Представник компанії пан Юкінорі Сузукі пояснив:

«Після досягнення певних результатів у Ле-Мані ми спільно з британською компанією розробили двигун в очікуванні настання ери електромобілів, і його використовували в лондонських автобусах. Ми розробили шасі. Замість того, щоб зосереджуватися на продуктивності прискорення, як у сучасних спортивних електромобілів, ми шукали задоволення від водіння, працюючи над вектором крутного моменту та поворотами».

Містер Накамура деякий час казав, що мати лише шасі було б марною тратою, тому він запропонував додати кузов.

AIM попросила пана Накамуру розробити кузов, а процес розпочався в липні, через що довелося пропустити фестиваль швидкості у Гудвуді у червні.

AIM EV Sport 01 є першою частиною нового проекту компанії NEV (New Energy Vehicle).

Незважаючи на те, що специфікації батареї не були оприлюднені, AIM EV Sport 01 буде оснащено подвійними електричними двигунами високої продуктивності для сумарної потужності 600 к.с.

Компактний карбоновий кузов автомобіля має довжину менше 4 м і важить близько 1500 кг, із запасом ходу на одному заряді приблизно 300 км (186 миль).

Накамура каже, що шасі було розроблено, щоб створити задоволення від водіння, а не турбуватися про продуктивність прискорення.

Як бачите, AIM EV Sport 01 запозичив дизайнерські риси улюблених шанувальниками моделей Nissan, як-от 350Z, але з натяком на Porsche Carrera GT.

Пан Сузукі сказав, що компанія планує анонсувати другу версію протягом року, додавши: «Я хочу, щоб усі знали, що такі речі можуть виготовити вся Японія».

admin

Наверх