Китайський «аналог» Ford Bronco помітили майже без камуфляжу > Gercek Tesisat

Китайський «аналог» Ford Bronco помітили майже без камуфляжу

У Китаї готують доступну альтернативу для позашляховиків Ford Bronco. Новий Fang Cheng Bao Leopard 5 PHEV показали на фото до прем’єри під час дорожніх випробувань.

Китайські автовиробники як завжди чекають на наступний крок світового дизайну, щоб його повторити. Не став винятком і Fang Cheng Bao Leopard 5 PHEV. Позашляховик виконаний у брутальному ретро-стилі, який знову ввели в моду найвідоміші автовиробники. Про новинку повідомляє CarNewsChina.

Китайський автомобіль набув простої форми з великими геометричними елементами на кузові. Позаду на кришці багажника встановлено запасне колесо. Загалом модель виглядає як будь-який інший західний позашляховик, який китайці намагаються скопіювати.

Це плагін-гібридний автомобіль. Отже, окрім двигуна та електромотора, Leopard 5 PHEV отримає батарею, яку можна заряджати від зовнішньої мережі. Комбінований запас ходу (бензин + електрика) очікується на рівні 1200 км.

Заявлена потужність гібридної силової установки – 544 к.с. Це дозволить розганятися до 100 км/год за 4 секунди. Офіційна прем’єра відбудеться до кінця літа 2023 року. Вироблятимуть новинку на потужностях BYD.

admin

Наверх