Китай запроваджує суворіші стандарти викидів транспортних засобів з 1 липня > Gercek Tesisat

Китай запроваджує суворіші стандарти викидів транспортних засобів з 1 липня

Пекін розпочне впровадження китайських стандартів викидів VI-b для транспортних засобів з 1 липня, забороняючи виробництво, імпорт та продаж моделей, які не відповідають стандартам, йдеться у спільній заяві Міністерства екології та навколишнього середовища. Про це пише Global Times.

Модернізовані стандарти мають більш суворі вимоги до викидів забруднюючих речовин, таких як окис вуглецю та оксиди азоту, з автомобілів, що працюють на газі та бензині, порівняно з чинними стандартами Китаю VI-a.

Новий стандарт вимагатиме випробувань транспортних засобів на викиди в реальному режимі (RDE) під час руху дорогою, що не включено до стандарту «Китай VI-a».

Для деяких легкових автомобілів, що відповідають китайським стандартам VI-b, але з результатами випробувань «тільки для моніторингу», продаж буде дозволено до 31 грудня, йдеться в заяві.

Впровадження нових стандартів сприятиме розвитку галузі, а також подальшому стимулюванню продажів автомобілів, що відповідають стандартам Китаю, заявив у вівторок Global Times генеральний секретар Китайської асоціації легкових автомобілів Цуй Дуншу.

У той час як автомобілі на звичайному паливі, як і раніше, мають певну частку на внутрішньому ринку, підприємства, які зможуть швидко здійснити технологічний перехід, зможуть отримати конкурентні переваги, зазначає Global Times.

У спільній заяві також міститься заклик до автовиробників і підприємств-імпортерів забезпечити відповідність автомобілів, що випускаються та імпортуються, новим вимогам.

admin

Наверх