Компанія Stellantis вперше показала RAM 1200 > Gercek Tesisat

Компанія Stellantis вперше показала RAM 1200

Компанія Stellantis опублікувала рекламний ролик майбутнього пікапа RAM 2024, нині відомого як RAM 1200 або Project 291.

Прототип, показаний у цьому ролику, прихований камуфляжем, проте форму кузова розглянути все ж таки можна. У передній частині RAM 1200 видно великі радіаторні грати з горизонтальними ламелями і місцем для великого значка RAM. Трохи складніше визначити, які форми будуть мати фари, але вони здаються тоншими, ніж у RAM 1500.

Пікап матиме квадратні колісні арки, характерні лінії, що йдуть з обох боків, та набір простих вертикальних задніх ліхтарів. Відео-тизер також показує, як новий пікап RAM їде треком, а також піднімається сходами.

RAM зазначає, що новий автомобіль є першим, який компанія розробила і вироблятиме у Південній Америці. Також було підтверджено, що пікап буде оснащений 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном Hurricane 4 з турбонаддувом, аналогічним мотору Jeep Wrangler та інших моделях Stellantis. У цей двигун розрахований на 270 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Хоча автовиробник ще не підтвердив, з якою трансмісією працюватиме цей двигун, очікується, що це буде 9-ступінчаста автоматична коробка передач, що приводить у рух усі чотири колеса.

Пікап буде доступний у версіях Big Horn, Laramie, R/T і Rebel. Дата презентації ще не оголошена.

admin

Наверх