KIA Sonet приміряв новий фірмовий стиль бренду > Gercek Tesisat

KIA Sonet приміряв новий фірмовий стиль бренду

Китайське міністерство промисловості (MIIT) злило у мережу фотографії оновленого KIA Sonet. Зовнішність субкомпактного кросовера, представленого на ринку з 2021 року, переробили відповідно до нової мови дизайну бренду.

Модель 2024 року виглядає сучасніше. У неї ширша та більш хитромудра решітка радіатора, складні деталі фар, перероблені бампери та елементи пластикової обшивки кузова. Логотип KIA перетворився з колишнього овалу у стилі Ford на назву бренду. Тонкі задні ліхтарі попередньої моделі замінені на масивні С-подібні блоки, що обрамляють нові задні двері з оновленим логотипом Kia по центру.

У Китаї оновлений KIA Sonet запропонують із двигуном KIA G4FL – 1,5-літровим «атмосферником» потужністю до 117 к.с. Працюватиме він у парі з варіатором CVT. В Індії, на основному ринку моделі, кросовер 2023 року доступний із двома бензиновими моторами об’ємом 1,0 та 1,2 літра й 1,5-літровим турбодизелем. Чи збережуться вони в лінійці оновленої моделі, стане відомо під час офіційної прем’єри, яка очікується пізніше цього року.

admin

Наверх