KIA готує новий компактний електрокросовер з індексом EV4 > Gercek Tesisat

KIA готує новий компактний електрокросовер з індексом EV4

У лінійці компанії KIA з’явиться новий компактний кросовер з індексом EV4. Він буде виконаний у традиційному для цього сегменту стилі та орієнтований на європейський ринок.

Фахівці видання Carscoops, спираючись на інформацію, отриману з неофіційних джерел, та використовуючи мову стилю KIA, створили перший рендер новинки. Судячи з нього, електрокар запозичить риси у більшого EV6. У нього аналогічна віконна лінія, задні крила та ліхтарі. Передня панель моделі нагадує Carens.

Очікується, що незважаючи на компактні розміри, салон KIA EV4 буде просторий і комфортний. У його оснащення увійде великий екран, який поєднає в собі цифрову панель приладів і сучасну мультимедійну систему. В оздобленні будуть використані екологічні матеріали. Також модель отримає широкий список систем допомоги водію, асистентів безпеки та підтримуватиме бездротові оновлення.

В основу новинки ляже платформа E-GMP. Кросовер пропонуватиметься з одним електромотором на 168 к.с. та 350 Нм. Батарея на 58 кВтг забезпечить запас ходу на одному заряді понад 400 км. Також буде доступний варіант із акумулятором на 77,4 кВтг. Презентувати KIA EV4 планують до кінця 2023 року, а у продаж він надійде у першій половині 2024-го.

admin

Наверх