Новому Corvette E-Ray заборонили брати участь у клубних перегонах > Gercek Tesisat

Новому Corvette E-Ray заборонили брати участь у клубних перегонах

Національна рада клубів Corvette (NCCC) оновила внутрішні правила і виявилося, що флагману марки будуть не раді на клубних заходах. Власникам гібридів наказано паркуватись на відстані не менше 30 футів (дев’ять метрів) від будівель та інших машин, а на трек версію E-Ray не випустять зовсім. Причина прозаїчна: у NCCC побоюються загоряння акумуляторів.

Оновлене зведення правил NCCC виключає участь всіх електромобілів та гібридів у клубних перегонах з міркувань безпеки. Більше того, на заходах під егідою NCCC бензин-електричні моделі виявляться ізгоями через жорсткі вимоги до паркування. Під вплив заборони потрапляє новий Corvette E-Ray з повним приводом і 665-сильною установкою.

У NCCC не коментують курйозну ситуацію, але на профільних форумах не сумніваються, що бан версії E-Ray обумовлений турботою про безпеку. Організатори не готові брати на себе відповідальність у разі надзвичайної ситуації. Проблема в тому, що загасити гібрид складніше за звичайний автомобіль, а аварійно-рятувальні бригади ризикують отримати удар струмом, якщо батарея буде пошкоджена в результаті інциденту.

Про складнощі, пов’язані з гасінням електромобілів та гібридів, давно говорять американські пожежники. Літій-іонні тягові батареї схильні до повторного займання, а інструктаж по роботі з палаючими осередками пройшли не всі вогнеборці.

admin

Наверх