Hyundai вивів на тести оновлений електромобіль IONIQ 5 > Gercek Tesisat

Hyundai вивів на тести оновлений електромобіль IONIQ 5

Корейська компанія Hyundai вивела на дороги новий оновлений IONIQ 5. Але його кузов захований під кожухом, щоб тяжче було роздивитись дизайн. Про новинку повідомляє Carscoops.

Після дебюту автомобіля минуло два з половиною роки. Ще через кілька місяців настане слушний момент для презентації модернізованої машини.

 

Авжеж, насамперед змінять зовнішність. Інакше в компанії так не намагалися б приховати деталі кузова нового Hyundai IONIQ 5 2024 модельного року.

За традицією, проміжне оновлення принесе зміни до дизайну передньої та задньої частини. З’являться інші бампери, змінені повітрозабірники та, можливо, нова зовнішня світлотехніка.

Не обійдеться без розширеної палітри фарбування кузова та інших колісних дисків. Зміни очікуються також і в інтер’єрі з новими оздоблювальними матеріалами та збільшеним монітором інформаційно-розважального комплексу.

Технічна частина має залишитися на тому ж рівні. Йдеться про силові установки потужністю 168 та 321 к.с. з батарейними блоками ємністю 58 та 77 кВтг.

admin

Наверх