GM випустить цього року 150 000 електромобілів і представить три нові моделі > Gercek Tesisat

GM випустить цього року 150 000 електромобілів і представить три нові моделі

Компанія General Motors у першому кварталі випустила понад 20 000 електромобілів, але за іронією долі, 19 700 штук з них склали Chevrolet Bolt EV і EUV, що знімаються з виробництва. Усього цього півріччя розраховує випустити в Північній Америці 50 000 електромобілів, а в другому півріччі збирається випустити вдвічі більше. До кінця року також буде виведено на ринок три нові моделі електромобілів.

Додамо, що в першому кварталі компанію Chevrolet Bolt EV і EUV, які готуються покинути конвеєр до кінця року, склали 968 проданих флагманських кросоверів Cadillac Lyriq, а ось електричних пікапів Hummer EV було продано всього дві штуки. На вторинному ринку вони зустрічаються за ціною втричі вищою за рекомендовану, і поки що GM не може масштабувати виробництво до адекватних обсягів.

До кінця поточного кварталу GM почне постачати 340 корпоративним клієнтам електричні пікапи Chevrolet Silverado EV, масове їх виробництво буде розгорнуто лише у другому півріччі. Кросовер Chevrolet Blazer EV вийде на ринок влітку цього року, а до осені в продаж надійде електромобіль Chevrolet Equinox EV, якому після відходу Chevrolet Bolt EV доведеться отримати статус найдоступнішого в модельній лінійці GM.

До 2025 GM сподівається налагодити в Північній Америці щорічне складання 1 млн електромобілів. Допомога в цьому нададуть щонайменше чотири локальні підприємства з випуску тягових акумуляторів, які разом видаватимуть по 160 ГВт.год еквівалентної ємності на рік. Три підприємства управлятимуться GM у співпраці з LG Energy Solution, а четверте буде побудовано у партнерстві з Samsung SDI.

Виручка GM у першому кварталі зросла на 11% до $40 млрд, а чистий прибуток досяг $2,4 млрд. Це дозволяє корпорації підняти річний прогноз щодо прибутку на $500 млн до $13 млрд у найоптимістичнішому варіанті, а вільний грошовий потік розташується в діапазоні від $5,5 до $7,5 млрд.

admin

Наверх