Гібридний універсал BMW M5 вперше помітили без «важкого» маскування > Gercek Tesisat

Гібридний універсал BMW M5 вперше помітили без «важкого» маскування

У 2024 році з’явиться новий BMW M5 2025-го модельного року. Він стане першою за майже 40-річний період випуску моделі, оснащеної гібридною трансмісією. Версія універсала Touring повернувся в сімейство M5 після більш ніж десятирічної перерви.

Досі прототипи Touring завжди приховували своє обличчя за маскуванням «важких» бамперів. Але, як показують ці зображення, камуфляжні панелі зняли для останніх випробувань, що розкриває форму і положення вентиляційних отворів у носовій частині, які подають повітря до розташованого за ним V8.

Решітка M, дзеркала M, арки, що розширюються, і вихлопна система з чотирма вихлопними трубами, розташована поруч із заднім дифузором, відрізняються від інших версій цього сімейства. 5.

Як і решта нової лінійки 5-Series, M5 отримує дверні ручки урівень і вигнутий дисплей на приладовій панелі, що складається з 12,3-дюймової цифрової комбінації приладів і 14,9-дюймової інформаційно-розважальної системи під управлінням BMW OS 8.

Нова компоновка панелі приладів M5 оформлена по-іншому. Модель отримала можливість їздити на короткі відстані на електроенергії. Під капотом може бути 4,4-літровий твін-турбо-гібридний мотор V8 від моделі XM, оснащеної електродвигуном і 8 АКПП.

З чуток, BMW M може збільшити потужність моделі M5 майже до 800 к.с. Однак це було б дивним рішенням з огляду на те, що XM має стати флагманським автомобілем M. Доведеться почекати, поки бренд розсекретить BMW M5 наступного року, щоб дізнатися напевно.

admin

Наверх