Ford F-150 зроблений із дерева продають за 5000 доларів > Gercek Tesisat

Ford F-150 зроблений із дерева продають за 5000 доларів

Автолюбителі різними способами покращують своїх «конячок». Хтось «прокачує» двигун, а хтось чіпляє прикраси на салонне дзеркало. Але деякі виділяють свої автомобілі іншими, більш екстравагантними та несподіваними способами. Наприклад, як власник цього Ford F-150 у дерев’яному кузові.

Звичайно, після такої модернізації в ньому складно впізнати оригінальний пікап. Варто зазначити, що робота досить незграбна. Схоже, що матеріалом для кузова стали звичайні дошки. Деякі елементи, наприклад, накладки над колісними арками, навіть не оброблені. На місці бічних дзеркал встановлені дерев’яні муляжі. Оптика у автомобіля є, але хтось став її «донором» сказати складно.

У салоні зі справжнього тільки сидіння, рульове колесо, ручне гальмо та панель приладів. Все решта дерев’яне. Дверні панелі зсередини затягнуті чимось схожим на лінолеум. На місці бокового скла – дрібна сітка.

Технічних подробиць про цей дивний пікап Ford F-150 немає. Відомо лише, що він оснащений автоматичною коробкою передач. І те, що власник планував продати його за 5000 доларів.

admin

Наверх