Електричний гіперкар Porsche Mission X відправився в США > Gercek Tesisat

Електричний гіперкар Porsche Mission X відправився в США

Електричний гіперкар Porsche Mission X, представлений на честь 75-річчя Porsche, прибуде в США. Концепт-кар стане одним з експонатів Rennsport Reunion 7 – зібрання гоночних автомобілів Porsche, що відбудеться з 28 вересня по 1 жовтня на Weathertech Raceway Laguna Seca в Каліфорнії.

Окрім регіональної презентації Mission X, на заході також будуть визначені переможці конкурсу Porsche Classic Restoration Challenge 2023, в якому беруть участь понад 60 дилерських центрів Porsche. Клуб Porsche з Північної Америки виконуватиме роль суддів, яким буде доручено розглядати готовий продукт та інші деталі.

«Rennsport – це ідеальне місце, щоб відзначити перший візит до США одного з найцікавіших автомобілів року, дозволяючи нашим клієнтам і шанувальникам вперше побачити його зблизька», – сказав виконавчий віце-президент і головний операційний директор Porsche Cars у Північній Америці Джо Лоуренс.

Конструктори електричного концепт-кара Mission X при створені черпали натхнення з культових гіперкарів Porsche, таких як 959, Carrera GT і 918 Spyder.

Анонсовано, що Mission X надійде у виробництво. Porsche планує зробити з новинки найшвидшим автомобілем, дозволеним для їзди на трасі Нордшляйфе. Щоб досягти цього, він матиме ідеальне співвідношення потужності до ваги – 1 кг на кінську силу. Однак Porsche поки тримає у секреті вагу та потужність новинки.

admin

Наверх