Delta Electronics представила бездротову зарядку для електронавантажувачів > Gercek Tesisat

Delta Electronics представила бездротову зарядку для електронавантажувачів

Delta Electronics продемонструвала свою останню систему бездротового заряджання MOOVair потужністю 30 кВт для електронавантажувачів під час виставки LogiMAT 2023. Ця система оснащена передовою безконтактною передачею електроенергії та 50-річним досвідом Delta у сфері силової електроніки для зарядки електронавантажувачів з ефективністю до 95%.

Це ідеальне рішення для підвищення швидкого попиту на електронавантажувачі на інтелектуальних підприємствах, що швидко розвиваються, по всьому світу. MOOVair допомагає вирішити загальну потребу в додатковій робочій силі для підключення, відключення та виконання постійного обслуговування традиційного зарядного обладнання.

Система бездротової зарядки потужністю 30 кВт, створена на основі технології, розробленої WiTricity і ліцензованої Delta, складається з основного блоку, який підключається до джерела змінного струму, і бортового блоку для підключення батареї навантажувача. Система дозволяє здійснювати автоматичну бездротову зарядку через відстань до 150 мм для різних акумуляторів, заощаджуючи знос роз’ємів і витрати на обслуговування. Ефективність від мережі до батареї становить до 95%, що є кращою, ніж традиційна дротова зарядка. Система бездротового заряджання потужністю 30 кВт також має інтерфейс керування CANopen для зв’язку з обладнанням у режимі реального часу та може підключатися до Ethernet для інтеграції системи управління складом для досягнення автоматичної та цілодобової роботи протягом 7 днів на тиждень для виробників обладнання для електронавантажувачів.

Під час виставки LogiMAT Delta також продемонструвала такі рішення, як системи бездротової зарядки MOOVair 1 кВт і 3,3 кВт, стаціонарні системи зарядки MOOVbase, бортові рішення MOOVon, системи руху та управління для AGV, а також продукти та системи автоматизації для кранів, логістичні пристрої.

admin

Наверх