Chery представила новий флагманський кросовер > Gercek Tesisat

Chery представила новий флагманський кросовер

Компанія Chery на мотор-шоу в Шанхаї показала свій новий флагманський кросовер Tiggo 9. Поки що на автосалоні дебютувала о лише гібридна версія машини під індексом C-DM.

Довжина автомобіля становить 4820 мм, ширина – 1930 мм, а висота – 1699 мм. Розмір колісної бази дорівнює 2820 мм. Таким чином, за розмірами модель можна порівняти, наприклад, з Kia Sorento.

Автомобіль буде доступний у п’яти- та семимісній модифікації. Кросовер обладнали великими ґратами радіатора з хромованими вертикальними ламелями, вузькими світлодіодними фарами, висувними ручками дверей, панорамним дахом та 20-дюймовими колісними дисками.

У салоні автомобіля кількість фізичних кнопок зведена до мінімуму. Новинка отримала об’єднані в один блок цифрову панель приладів і сенсорний екран мультимедійної системи, а також відразу 27 повітроводів кліматичної системи.

Гібридний Chery Tiggo 9 укомплектували 2,0-літровим бензиновим двигуном Kunpeng, який працює спільно з електродвигуном. Сумарна потужність не називається.

В КНР Chery Tiggo 9 дебютує вже найближчим часом. Коли чекати на українську прем’єру флагманського кросовера китайського бренду поки не уточнюється.

admin

Наверх