Bentley відправляє у відставку унікальний двигун > Gercek Tesisat

Bentley відправляє у відставку унікальний двигун

Компанія Bentley зніме з виробництва унікальний шестилітровий W12. Останньою моделлю з таким двигуном стане Bentley Batur від Mulliner.

Купе отримало доопрацьований W12 з новою системою впуску, модернізованими турбокомпресорами, новими інтеркулерами та перепрограмованим блоком управління, що дозволило зняти з шести літрів робочого об’єму 740 «конячок». Втім, купити останній автомобіль з W12 не вийде: всі 18 примірників Bentley Batur вже розпродані. Та й інші машини, на які ще встановлюється 12-циліндровий агрегат, наприклад, Flying Spur, швидко закінчуються.

Як повідомляє видання Car and Driver, W12 замінять моторами V6 та V8 у складі гібридних силових установок. У 2025 році Bentley представить платформу для розробки нових моделей, яка створюється спеціально для електричних силових установок, а також запропонує зручне рішення для заряджання батарей.

У 2026 році всі моделі марки будуть тією чи іншою мірою електрифіковані, тобто компанія випускатиме й продаватиме лише гібриди та електромобілі. А до 2030-го ера ДВЗ закінчиться зовсім і вся лінійка буде переведена на електрику.

admin

Наверх