Жеваго збирається оскаржувати націоналізацію "АвтоКрАЗу" > Gercek Tesisat

Жеваго збирається оскаржувати націоналізацію "АвтоКрАЗу"

“Процедура дозволяє йти з позовом одразу до Верховного Суду. Готуємо. Діятимемо в рамках законодавства і сподіваємося на думку керівників держави, які все ж таки подивляться і скажуть, що коли люди готові давати продукцію під гарантію, краще нехай вони роблять”, – сказав Жеваго.

Він зауважив, що перед націоналізацією підприємства держава майже не закуповувала автомобілів компанії, натомість віддаючи перевагу дорожчим вантажівкам чеської компанії Tatra. Крім цього за словами бізнесмена в міноборони відмовлялися оплачувати вантажівки, котрі “АвтоКрАЗ” вже зібрав для ЗСУ.

“У 2022 році Збройні сили не придбали у нас жодного автомобіля. Перед цим придбали п’ять автомобілів без попередньої оплати. Ще п’ять відмовилися купувати та продали їх зі збитками для підприємства вже після націоналізації у січні 2023-го. Після націоналізації у листопаді до березня заробітна плата не виплачувалася, бо не було жодного замовлення. Держава нам відмовлялася платити 4,5 млн грн за автомобіль, сьогодні ж для себе уклала з “КрАЗом” контракт на ті ж автомобілі вже по 5,6 млн грн за авто”, – зазначив Жеваго.

Нагадаємо, що за рішенням Ради Національної безпеки та оборони активи компаній “Укрнафта”, ПАТ “Укртатнафта”, АТ “Мотор Січ”, ПрАТ “АвтоКрАЗ” та ПрАТ “Запоріжтрансформатор” передали в управління Міністерства оборони.

Що відбувалося з КрАЗом за рік до націоналізаціх – можна почути у цьому відео:

admin

Наверх