ZF випустив мільйонний екземпляр системи трансмісії TraXon для важких комерційних автомобілів > Gercek Tesisat

ZF випустив мільйонний екземпляр системи трансмісії TraXon для важких комерційних автомобілів

“Коли йдеться про системи трансмісії, TraXon встановлює стандарти для комерційного транспорту і позашляховиків”, – сказав Вінфрід Грюндлер, який очолює напрямок систем трансмісії в підрозділі ZF Commercial Vehicle Solutions. “Виробництво мільйонної системи TraXon – це важливе досягнення для нашої виробничої команди та підтвердження незмінної привабливості TraXon як надійної та інтелектуальної системи”.

“TraXon завоював репутацію лідера галузі завдяки якості конструкції, надійності та здатності забезпечувати енергоефективність, що робить його цінним рішенням для власників комерційних автомобілів з точки зору сукупної вартості володіння (TCO). Він і у майбутньому приноситиме значну користь виробникам транспортних засобів та операторам автопарків”.

Лише торік TraXon подолав рубіж у 500 тис. одиниць, причому на той час трансмісію виробляли майже тільки на головному заводі у Фрідріхсгафені. Після того як виробництво було перенесено на заводи ZF у Цзясіні (Китай) і Сорокабі (Бразилія), знадобилося лише 18 місяців, щоб подвоїти кількість агрегатів для задоволення зростаючого попиту з боку клієнтів по всьому світу.

Інноваційна конструкція і чудові експлуатаційні характеристики TraXon отримали визнання в галузі за їхню якість, завоювавши кілька нагород від замовників і ЗМІ, зокрема нагороду “Китайська надійна система паливозберігаючої трансмісії 2023”. Крім того, TraXon неодноразово визнавався читачами німецького видавництва ETM “Найкращою трансмісією комерційного транспорту”.

Спираючись на високий технологічний рівень перевіреної часом системи TraXon, компанія ZF готується до запуску її наступника – TraXon 2, серійне виробництво якого розпочнеться наступного року. У TraXon 2 буде впроваджено нові інновації, включно з мехатронікою власної розробки ZF і новим електронним блоком управління. Останній, завдяки високій обчислювальній потужності, дасть змогу реалізувати нові програмні функції, як-от кібербезпека та оновлення через мобільний зв’язок/WLAN – так звані оновлення “по повітрю”.

admin

Наверх