ZF розширює виробництво електронних компонентів на новому заводі у Мексиці > Gercek Tesisat

ZF розширює виробництво електронних компонентів на новому заводі у Мексиці

ZF розширює виробництво електронних компонентів на новому заводі у Мексиці - ZF
ZF продовжує розширювати виробництво технологій Advanced Driver Assist Systems (ADAS) із запуском виробництва на своєму заводі електроніки в Монтерреї, Нуево-Леон. Завод, на якому вже працюють 120 інженерів, є першим виробничим проектом ZF у в Монтерреї, штат Нуево-Леон, Мексіка. Його діяльність зосереджена на виробництві передових електронних компонентів для пасажирських транспортних засобів, що сприяє підвищенню безпеки пасажирів. Цього місяця планується розпочати масове виробництво Smart Camera 4.8, першої монокулярної камери з кутом огляду 100 градусів по горизонталі та 1,8-мегапіксельним датчиком зображення, який забезпечує різноманітні функції, починаючи від автоматичного екстреного гальмування (AEB), адаптивного круїз-контролю ( ACC) і системи підтримки смуги руху (LKA).
Крім того, в найближчі місяці розпочнеться виробництво систем контролю гальм IBC2. Це рішення ZF, яке забезпечує чудову продуктивність для автоматичного екстреного гальмування, повної рекуперації енергії та опцій надлишкового зворотного зв’язку з можливістю повністю автоматизованого водіння для сегментів легкових автомобілів і легких вантажівок.

Це перший проект ZF у Мексиці з виробництва технології Smart Camera 4.8, які вже виробляються на заводах у США, Європі та Азії. ZF є провідним постачальником фронтальних камер для більше десятка компаній, що збирають легкові транспортні засоби по всьому світу.

Завод ZF Electronic Systems у Монтерреї є частиною багатофункціонального проекту компанії в Монтерреї, що складається з багатьох підрозділів, який включатиме центри інформаційних технологій, управління матеріалами, фінансів, роботи з персоналом та центри сталого розвитку, які обслуговуватимуть увесь Північноамериканський регіон ZF (Канада, США та Мексика), а також перший Центр досліджень і розробок компанії в Мексиці, де до 2025 року працюватиме понад 1000 інженерів.

ZF Group розпочне виробництво 8-ступінчастої АКПП для комерційних автомобілів у США

admin

Наверх