ZF розширює напрямки постачання електроприводів > Gercek Tesisat

ZF розширює напрямки постачання електроприводів

При думці про мобільність в Італії першими на думку спадають деренчливі Vespas, швидкі Fiats і потужні Ferraris. “Однак у цьому списку не враховується, наскільки важливим для країни є громадський транспорт”, – каже Міхаель Топп, який працює в компанії ZF менеджером із роботи з ключовими клієнтами в галузі систем рейкового приводу. Для найбільших мегаполісів Італії – навколо столиці Рима і торгового центру Мілана – залізничний транспорт відіграє важливу роль. Кілька мільйонів жителів, не кажучи вже про незліченних туристів, пересуваються “in treno”. Тільки в Римі три лінії метро щодня перевозять понад мільйон людей. Компанія Hitachi Rail, яка реалізовуватиме наступне покоління транспортних засобів для цих мереж метрополітену, встановить новий двоступеневий циліндричний редуктор від ZF.

Надійність, висока питома потужність і, перш за все, зниження маси стояли на чолі списку вимог до нових рейкових приводів. Два останні покоління рейкових приводів для метрополітену також були виготовлені німецькою компанією. “Тому ми знали, як діяти”, – каже Альфред Кінцле, керівник групи з розробки систем рейкових приводів компанії ZF. “Саме тому ми змогли ефективно оптимізувати розробку цієї серії”.

З моменту укладення контракту між ATM Milan і Hitachi Rail до початку виробництва минуло трохи менше 12 місяців. За цей час компанія ZF розробила нову зубчасту передачу з поліпшеними шумовими характеристиками та оптимізувала чавунний корпус із кулястим графітом. Результат: за маси 307,5 кг (у сухому вигляді, без опори крутного моменту та муфти) агрегат важить приблизно на 10% менше за свого попередника і дає змогу заощадити майже 30% матеріальних витрат. З іншого боку, міцність і довговічність залишилися незмінними – вони відповідають перевіреному стандарту ZF.

У портфелі замовлень метрополітену Мілана вже є 736 приводів, що відповідає 46 поїздам. У Римі ZF має оснастити загалом 30 поїздів і очікує, що їхня загальна кількість становитиме 480. З цим замовленням і з урахуванням попереднього успіху ZF у цій галузі можна сказати, що ZF встановлює стандарти в італійському залізничному секторі.

ZF на виставці Busworld 2023 представить нові електричні рішення для автобусів

admin

Наверх