ZF представляє передові технології для електричних авто на автосалоні Auto Shanghai > Gercek Tesisat

ZF представляє передові технології для електричних авто на автосалоні Auto Shanghai

ZF привезла до Auto Shanghai серію нових продуктів, технологій і рішень, таких як майбутня система електроприводу 800V e-drive system або набір для розробки радара 4D-зображення.

Раніше цього року системні рішення, такі як нова 800-вольтова система електронного приводу ZF або її програмне забезпечення для керування рухом транспортного засобу «cubiX», були запущені на світовий ринок автомобілів преміум-класу від китайських OEM. Це демонструє, як інвестиції компанії ZF у китайський ринок окупаються зростаючими темпами. «Продажі ZF в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, головним чином у Китаї, складають близько 25% глобальних продажів ZF Group, і ми плануємо збільшити цю частку до 30% до 2030 року», — сказав Стефан фон Шукманн, член правління ZF Group, який з початку 2023 року відповідає за Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Прагнення до сталого розвитку
Як глобальна технологічна компанія, ZF прагне сприяти трансформації індустрії мобільності, забезпечуючи чисту та безпечну мобільність. З цією метою ZF прагне досягти повної кліматичної нейтральності до 2040 року.

Енергія вітру є важливим внеском у виробництво зеленої енергії, від якої також виграє електрична мобільність. У Китаї компанія ZF Wind Power завершила поставку 70 високошвидкісних коробок передач Shift 7K для вітрової електростанції на півострові Шаньдун. Вітряна електростанція може досягти річної потужності виробництва електроенергії в 2,1 мільярда кіловат, що може задовільнити річний попит на електроенергію невеликого міста і скоротити викиди CO2 майже на 1,3 мільйона тонн на рік.

Продовження інвестицій у китайський ринок, що швидко розвивається
Рене Ван, президент ZF у Китаї та член глобальної виконавчої команди ZF, додає: «Останніми роками ZF інвестувала значні кошти в нові науково-дослідні центри та виробничі потужності в Китаї, щоб бути ближчими до китайських автовиробників і нових компаній і розвиватися з ними».

У 2022 році ZF запустила серію нових виробничих і науково-дослідних проектів у багатьох містах Китаю, а у другому кварталі 2023 року у Гуанчжоу буде введено в експлуатацію технологічний центр ZF Guangzhou Technology Center та новий завод електроніки Guangzhou Electronics Factory.

admin

Наверх