ZF представляє оливи для гібридних і електричних автомобілів. Вже доступні й в Україні > Gercek Tesisat

ZF представляє оливи для гібридних і електричних автомобілів. Вже доступні й в Україні

Майбутнє зараз. Мобільність наступного покоління, що базується на електричних і гібридних автомобілях, трансформує ринок. ZF Aftermarket пропонує потужні рішення для забезпечення надійності, безпеки та продуктивності: ZF Lifeguard Hybrid та ZF Lifeguard eFluid.

Системи електричної трансмісії створюють більший крутний момент і силу, ніж звичайні двигуни внутрішнього згоряння. Для цього потрібні рідини преміум-класу, щоб зменшити знос, покращити захист і продуктивність автомобіля. Нові рідини ZF Lifeguard e-Fluid від ZF Aftermarket гарантовано відповідають найсуворішим стандартам.

Спеціально розроблена для електричних двигунів, автомобільних редукторів і силової електроніки, формула потрійної дії забезпечує змащування, а також охолодження та електричну ізоляцію, якщо це необхідно. Результат: максимальна ефективність трансмісії, оптимізований контроль температури та усунення несправності батареї, що дозволяє автомобілям їхати далі та довше.

ZF представляє оливи для гібридних і електричних автомобілів. Вже доступні й в Україні - електр

Потужність для довшого використання.
Покращене охолодження електричного двигуна підвищує ефективність, що призводить до продовження терміну служби батареї та максимального запасу ходу.

ZF Lifeguard Hybrid працює з мідними котушками та полімерним матеріалом для створення оптимального середовища. Тоді як ZF Lifeguard eFluid спеціально розроблена з технологією Thermo Control Augmented, щоб максимізувати ефективність електромобілів, забезпечуючи максимальну стійкість до окислення.

Сила безпеки та захисту.
Продуктивність і надійність ніщо без безпеки. ZF Lifeguard e-Fluid підсилюють захист на кожному кроці, зменшуючи тиск на компоненти, що перебувають під сильним навантаженням, завдяки чудовим протизносним властивостям і запобіганню електричного короткого замикання.

Сила продуктивності.
Чи готові ви підняти продуктивність на абсолютно новий рівень? ZF Lifeguard e-Fluid пропонують покращене змащування порівняно зі стандартними оливами, для приводу, який є настільки ж чуйний, як і плавний.

ZF Lifeguard Hybrid забезпечує підвищену довговічність компонентів із ідеальним комфортом перемикання передач, забезпечуючи оптимальну продуктивність у всьому.

ZF представляє оливи для гібридних і електричних автомобілів. Вже доступні й в Україні - електр

Потужність у всьому діапазоні.
З огляду на те, що все більше електричних і гібридних транспортних засобів обслуговуються або ремонтуються в незалежних майстернях, ми постійно впроваджуємо інновації, щоб надавати індивідуальні сервісні рішення та спеціальний портфель продуктів для автомобільної промисловості.

Розширення існуючої серії ZF Lifeguard для двигунів внутрішнього згоряння, наша нова лінійка e-Fluid пропонує високоефективні оливи, які допоможуть збільшити потужність автомобілів майбутнього.

Застосування передового досвіду у вашій майстерні.
Під час роботи з гібридними або електричними транспортними засобами в майстерні важливим є усвідомлення всіх ризиків. Навчальні курси ZF гарантують вам належні технічні знання в галузі систем високої напруги для оптимальної ефективності та безпечної експлуатації.

ZF представляє оливи для гібридних і електричних автомобілів. Вже доступні й в Україні - електр

Наш неперевершений досвід допомагає рухати бізнес вперед. Окрім навчання експертів, ми пропонуємо доступ до нашої мережі обслуговування, гарантуючи, що майстерні можуть працювати з електричними та гібридними автомобілями, пропонуючи актуальну технічну документацію, інструкції з обслуговування та спеціальні тренінги. ZF також постачає всі компоненти, необхідні для заміни масла, від високоякісної трансмісійної оливи ZF LifeguardFluid до повних комплектів для заміни масла для окремих автоматичних трансмісій.

З ZF Aftermarket на вашому боці ви маєте силу.

Дізнатися більше на zflifeguard.com

admin

Наверх