ZF Aftermarket розширює асортимент запчастин для електромобілів > Gercek Tesisat

ZF Aftermarket розширює асортимент запчастин для електромобілів

Електромобілі та автомобілі з гібридними системами підзарядки ставлять перед гальмівною системою нові виклики: з одного боку, система управління гальмами повинна поєднувати ефект двох систем гальмування (рекуперації та звичайного фрикційного гальмування). Це повинно відбуватися непомітно для водія і відновлювати якомога більше енергії. З іншого боку, в електрифікованих транспортних засобах посилення потужності за допомогою вакууму, яке використовувалося десятиліттями, більше не працює, тому для допомоги в гальмуванні потрібне нове джерело живлення.

Технологічна група компанії ZF розробила електронний підсилювач гальм TRW, який відповідає цим вимогам, а також забезпечує широкий спектр функцій комфорту та допомоги водієві. До них належать:
• RBC (Roll Back Compensation / компенсація відкату): компенсація більшого ходу педалі в гальмівних системах із низьким опором.
• PFC (Pedal Force Compensation / компенсація зусилля на педалі): рівномірний тиск на педаль незалежно від частки рекуперативного гальмування у відповідній ситуації водіння.
• EBR (External Braking/ зовнішнє гальмування): автоматичне забезпечення гальмівного тиску та об’ємного потоку залежно від вимог системи керування динамікою автомобіля.
• EPC (Enhanced Performance Curve/ Покращена крива продуктивності): змінні допоміжні характеристики на основі програмного забезпечення
• PRL (Pressure Reduction Logic/ логіка зниження тиску): зниження тиску на педалі під час зупинки автомобіля або втручання ABS.

ZF Aftermarket розширює асортимент запчастин для електромобілів - ZF

Крім того, у майбутньому система здатна підтримувати високоавтоматизовані та автономні функції водіння. Електричний підсилювач гальм не тільки усуває необхідність у вакуумному насосі та шлангах, що йдуть з ним, але також потребує мало місця для встановлення завдяки своїй компактній конструкції. Крім того, він гарантує більш швидке нарощування гальмівного тиску, ніж вакуумний підсилювач гальм, що забезпечує коротший гальмівний шлях в екстрених ситуаціях.

Наразі система використовується як оригінальне обладнання (OE) в кількох моделях Volkswagen ID.3, ID.4 та ID.Buzz MPV.

Під брендом TRW компанія ZF Aftermarket пропонує електричний підсилювач гальм для незалежного ринку запасних частин. З трьома номерами деталей він підходить для наступних моделей: Volkswagen ID.3, ID.4, ID.5, AUDI Q4 e-tron, Skoda Enyak і Cupra Born.

admin

Наверх