ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения > Gercek Tesisat

ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения

Експерти називають п’ять основних напрямків, які сформують вигляд майбутньої автомобільної галузі, і об’єднують їх в абревіатуру CASES: Connected (мережева взаємодія), Autonomous (автономність), Shared (спільне використання), Electric (електрифікація) і Sustainable (екологічність). Філіп Колпрон, керівник підрозділу ZF Aftermarket, пояснює: «Ці технології зроблять революцію в нашій галузі, оскільки вони представляють собою альтернативу поточної ситуації, коли в центрі уваги знаходиться автомобіль, при цьому дозволяючи економити ресурси і знижувати обсяг шкідливих викидів в атмосферу». Мобільність наступного покоління поступово стає реальністю, в тому числі завдяки продукції та рішень ZF.

Автономне водіння: майбутнє вже тут
Автономні транспортні системи (АТС) концерну ZF використовуються з 1997 року, на сьогоднішній день вони перевезли понад 14 мільйонів пасажирів. Їх пристрій – датчики, системи допомоги водієві і електроприводи, а також можливість постійного підключення до мережі, що забезпечує зв’язок з виробником і об’єктами інфраструктури, – послужило прообразом для всіх майбутніх легкових автомобілів, мікроавтобусів та комерційних транспортних засобів.

Підприємства, які експлуатують подібні транспортні засоби, більше не можуть покладатися виключно на звичне технічне обслуговування і ремонт на СТО; їм потрібно комплексна цифрова підтримка протягом усього терміну служби. До таких послуг відноситься «інтелектуальний» контроль автопарку, профілактичне техобслуговування і оновлення «на льоту». Традиційні автосервісні центри починають пропонувати післяпродажне обслуговування наступного покоління. Прикметою часу стають все більш складно влаштовані транспортні засоби, поява великих автотранспортних підприємств на противагу безлічі приватних клієнтів, і зростаюча конкуренція, зокрема, з боку підприємств електронної торгівлі.

ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения - ZF

Мобільність як послуга: попереджувальний ремонт і профілактичний сервіс ZF Aftermarket
В рамках свого комплексного підходу концерн ZF пропонує широкий асортимент продукції. Сюди входять окремі запчастини (наприклад, датчики), системи допомоги водієві і електроприводи, а також послуги в області програмного забезпечення, попереджувальний ремонт і профілактичний сервіс. Завдяки недавньому придбанню WABCO концерн ZF доповнив свій асортимент продукції і послуг провідними рішеннями з післяпродажного обслуговування комерційних автомобілів.

ZF Aftermarket пропонує обслуговування не тільки для автономних транспортних систем, а й для іншої техніки, як що знаходиться в стадії розробки, так і надійшла в серійне виробництво: автономних мікроавтобусів, промислових навантажувачів і сільськогосподарських машин. Саме тут зароджується майбутній ринок для СТО-партнерів ZF.

«Високоефективні автономні рішення, що функціонують на основі даних, такі як роботаксі або автобуси-шатли -Нові горизонти мобільності. ZF Aftermarket сприяє появі нових транспортних засобів на основі технологій CASES, розширюючи існуючу інфраструктуру і пропонуючи техобслуговування як програмної, так і апаратної частини цієї інноваційної техніки », – коментує Філіп Колпрон.

Концерн ділиться своїм досвідом з партнерськими сервісними центрами, наприклад, пропонуючи навчальні курси в області систем допомоги водієві або високовольтних пристроїв. Цій темі присвячені матеріали, розміщені на онлайн-платформі ZF Aftermarket Live, яка буде доступна паралельно з цифровою виставкою Automechanika Digital Plus.

Електромобільні – екологічний і ефективний транспорт
Нові технології означають потенціал зростання для автосервісів, однак до їх застосування потрібно підготуватися. Число автомобілів на гібридних приводах і електромобілів зростає, а значить, збільшується і потреба в техобслуговуванні і ремонті. Однак механікам, які не пройшли відповідне навчання, заборонено навіть підходити до таких автомобілів; це правило застосовується навіть тоді, коли потрібно виконати рутинне обслуговування компонентів, аналогічних таким у автомобілях з ДВС. Будучи провідним виробником виробів для електромобілів, що забезпечує якість оригінального устаткування, ZF Aftermarket передає свій досвід і навички партнерських сервісних центрів. Комплексний підхід ZF Aftermarket забезпечує швидке поява на ринку післяпродажного обслуговування компонентів ZF, таких як електричний прискорювач гальм торгової марки TRW.

ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения - ZF

Вироби і комплексні рішення, що дозволяють знизити експлуатаційні витрати і викиди вихлопних газів
Рішення ZF Aftermarket в галузі управління автопарком відрізняються екологічністю. Продукція ZF займає перше місце в світі за показниками ефективності. Так ми допомагаємо споживачам знизити витрату палива і зменшити обсяг шкідливих викидів. Перед концерном стоїть завдання звести вплив на клімат до нуля протягом усього виробничого ланцюга: не тільки на рівні сировини і маршрутів його транспортування, але і на рівні готового виробу і транспортного засобу – в період експлуатації і в момент утилізації. ZF планує нейтралізувати вплив таких викидів на атмосферу до 2040 року. Більш того, концерн ZF знижує викиди вуглекислого газу на всіх етапах виробництва, наприклад, контролюючи експлуатацію металообробних верстатів відповідно до завантаженням і вводячи альтернативи процесам, де неминучі викиди вуглекислого газу, таким як гарт.

Продукція, виготовлена за допомогою екологічно чистих технологій, з’являється на ринку під маркою #greenaftermaket. Інший елемент програми ZF, спрямованої на захист навколишнього середовища, – промислове відновлення вживаних компонентів. При цьому економія матеріалу в порівнянні з виготовленням нової деталі може досягати 90%. Крім того, так можна заощадити близько 90% електроенергії. Промисловому відновленню до якості нового виробу підлягає цілий ряд компонентів: гальма, коробки передач, кермові механізми, гідротрансформатори. Цей процес впроваджений на більш ніж 20 заводах по всьому світу, і ми не збираємося на цьому зупинятися. Нарешті, фахівці ZF Aftermarket вже розробляють способи промислового відновлення електроприводів, передбачаючи попит на цю послугу.

На думку Філіпа Колпрона, ZF Aftermarket і партнери дивізіону зіграють значну роль в трансформації галузі: «ZF Aftermarket прагне стати лідером на ринку зелених технологій і ставить перед собою амбітні цілі в таких областях, як досягнення вуглецевої нейтральності, відмова від пластику в упаковці і просвітництво. Завдяки технологічному лідерству концерну ZF дивізіон ZF Aftermarket робить технології і прийоми екологічно чистого виробництва серійного якості доступними на ринку післяпродажного обслуговування. Рецепт нашого успіху – це увага до потреб клієнта. Ми завжди знаходимося саме там, де необхідні клієнту. Наш постійно зростаючий асортимент продукції і послуг, включаючи цифрові рішення, доступний нашим клієнтам в будь-якій точці земної кулі. Світ навколо стає все складніше, але ми пропонуємо клієнтам простоту, зручність і додану вартість».

admin

Наверх