Яку перевагу отримала Mazda CX-60, завдяки унікальній технології Kinematic Posture Control (KPC) > Gercek Tesisat

Яку перевагу отримала Mazda CX-60, завдяки унікальній технології Kinematic Posture Control (KPC)

Задня підвіска Mazda CX-60 розроблена таким чином, аби протистояти підйомній силі та притискати кузов донизу при гальмуванні.

KPC максимально використовує ці характеристики і стабілізує автомобіль на особливо складних поворотах. Відтак – крени зменшуються, а кузов автомобіля притискається донизу.

Як працює KPC?

У режимі реального часу електроніка обчислює різницю у швидкості обертання лівого і правого задніх коліс. І, з огляду на швидкість руху, обирає ступінь загальмовування потрібного колеса.

Оскільки технологія KPC є частиною системи динамічної стабілізації, жодної додаткової ваги автомобіль не отримує.

А ще Mazda CX-60 здивує комфортом та індивідуальною турботою. Наприклад, система Mazda Driver Personalisation System автоматично розпізнає водія за обличчям і миттєво налаштує автомобіль відповідно до його особистих вподобань. Це стосується не тільки положення сидіння, керма, дзеркал та проєкційного дисплея Active Driving, а навіть налаштувань клімат-контролю та звуку аудіосистеми. Дуже сучасно виглядає і TFT-LCD панель приладів водія, проєкційний дисплей Active Driving Display і 12,3-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи.

І про ціни. На українському ринку Mazda CX-60 стартує з 1 796 400 грн за автомобіль у виконанні EXCLUSIVE-LINE з двигуном 2,5 л 192 к.с. Кросовер у комплектації PREMIUM-LINE з тим же двигуном обійдеться у 2 012 400 грн, а за топ-виконання з двигуном 3,3 л 284 к.с. обійдеться у 2 322 000 грн.

Більше інформації про Mazda CX-60

admin

Наверх