Яким буде третє покоління Volkswagen Tiguan > Gercek Tesisat

Яким буде третє покоління Volkswagen Tiguan

Яким буде третє покоління Volkswagen Tiguan - Volkswagen
Прем’єра кросовера нового, третього покоління відбудеться лише у вересні, але інсайдери зіпсували сюрприз: у мережу злили фотографії, характеристики та параметри моделі. У новій генерації автомобіль витягнувся в довжину і трохи додав у висоту, кузов втратив колишню незграбність, а передня частина оформлена з огляду на електричну лінійку ID. Також стало відомо, що третій Tiguan отримає версію з адаптивною підвіскою DCC Pro з 15 варіантами налаштувань.

Як і передбачалося, оптику піддали модернізації, а між передніми фарами простяглася смуга, що світиться. Панелі кузова стали більш гладкими і плавними, верхня частина решітки радіатора – вже, а нижня, навпаки, ширше. На кормі ж з’явилася глянцева вставка, що об’єднує зверху ліхтарі світлодіодною смужкою.

Що ж до салону, то його вже показали на офіційних фотографіях. Там з’явиться 10,25-дюймова панель приладів без козирка і «парячий» екран мультимедійної системи діагоналлю 12,9 або 15 дюймів в залежності від комплектації. Під центральний дисплей переїдуть кнопки керування кліматом, а за перемикання передач відповідатиме правий підрульовий перемикач.

Його колишнє місце на центральному тунелі займе мультифункціональна шайба, яка відповідає відразу за кілька функцій: вибір режиму руху, колір та інтенсивність атмосферного підсвічування, а також регулювання гучності аудіосистеми.

admin

Наверх