Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric > Gercek Tesisat

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric

Це перший серійний автомобіль, який втілює мету Групи Renault стати автовиробником наступного покоління, що виступає за справедливий перехід. Він втілює нову стратегію сталого розвитку Групи та три стовпи, на яких ця стратегія базується: навколишнє середовище, безпека та інклюзивність.

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

27 років еволюції Scenic
Renault вже 27 років творить історію Scenic. Він з’явився у 1996 році (через п’ять років після представлення однойменного концепт-кара у 1991 році) і здійснив революцію на ринку, ставши першим компактним MPV в європейській автомобільній історії. Його назва розшифровується як “Концепція безпеки, втілена в новому інноваційному автомобілі” (Safety Concept Embodied in a New Innovative Car). Сім’ї, їхні звички в подорожах, прагнення зменшити вплив на навколишнє середовище та вимоги до безпеки змінювалися протягом багатьох років, і Scenic змінювався разом з ними, а іноді й на крок випереджаючи їх. Сьогодні він оснащений повністю електричною силовою установкою і перетворює автомобілі С-сегменту на сімейні автомобілі, що ваблять до подорожей, зберігаючи при цьому свою першопрохідницьку та дружню до сім’ї ДНК. Scenic завжди був розроблений як основний автомобіль в сім’ї, для тривалих подорожей у вихідні та на свята. Він і досі залишається таким, з його запасом ходу понад 620 км. Це перший більш екологічний електромобіль, який піклується про добробут своїх пасажирів та довкілля. Це сімейний автомобіль майбутнього, досупний вже сьогодні.

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Бездоганний сімейний автомобіль
Він побудований на платформі CMF-EV, розробленій Альянсом, і має сміливий дизайн: він займає невелику площу відносно своєї категорії, водночас має рекордну місткість. Він оснащений компактною батареєю (до 87 кВт-год), яка звільняє ще більше місця всередині автомобіля, щоб максимально використати його ідеальні пропорції. Двигун видає до 160 кВт (еквівалентно 220 к.с.), тому автомобіль маневрений, жвавий і підходить для будь-якої поїздки. Усередині він комфортний для всіх пасажирів. Його плаский дах і 2,78-метрова колісна база роблять його просторим. Отже, тут достатньо місця для пасажирів (включаючи 278 мм радіус для колін ззаду) і для багажу (в його 545-літровому багажнику). Новаторський скляний дах Solarbay та підлокітник Ingenious доповнюють повний спектр зручностей, спрямованих на підвищення комфорту.

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Крім того, абсолютно новий електромобіль Scenic E-Tech стане першим електромобілем у лінійці Renault з оздобленням Esprit Alpine, яке додає йому яскравого спортивного стилю. Він виробляється на заводі в Douai (ElectriCity), як і з самого початку, і вийде на ринок на початку 2024 року.

Вибір з двох двигунів
Новий електричний Scenic E-Tech має більш компактний і легкий синхронний двигун з вісьмома магнітними осердями. Він доступний у двох версіях:
– 125 кВт (170 к.с.) і 280 Нм
– 160 кВт (220 к.с.) і 300 Нм

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Цей двигун, розроблений в рамках Альянсу і виготовлений на Megafactory в Кліоні (Нормандія), не містить рідкоземельних елементів, що обмежує його вплив на навколишнє середовище. І він знаходиться в центрі екосистеми відповідального виробництва, що базується у Франції.

Два рівні ємності акумулятора та запас ходу до 620 км
Новий електричний Scenic E-Tech пропонує на вибір дві ємності акумуляторів:
– 60 кВт-год для запасу ходу 420 км або більше*.
– 87 кВт-год для запасу ходу 620 км або більше*.
* Показники WLTP, очікують на сертифікацію

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Перший більш екологічний сімейний автомобіль
Створення автомобільної компанії нового покоління передбачає, насамперед, новий погляд на автомобілі та на те, як ми ними користуємося, щоб зробити мобільність більш відповідальною та безпечною для якомога більшої кількості людей. Це також передбачає зменшення впливу автомобілів на навколишнє середовище протягом усього їхнього життєвого циклу – під час проектування та виробництва, на дорозі та наприкінці їхнього життя, тобто від колиски до могили. П’яте покоління Renault Scenic відкриває нове бачення мобільності. Розумне споживання та більш відповідальне виробництво стають нормою. Завдяки своєму стратегічному плану “Мета і Відродження” Група Renault стає технологічною компанією нового покоління, орієнтованою на створення економічної, екологічної та соціальної цінності, і прагне досягти вуглецевої нейтральності в Європі до 2040 року і в усьому світі до 2050 року. Будучи піонером декарбонізації, Renault представила свій концепт-кар Scenic Vision, який демонструє мету бренду створювати більш екологічні, далекоглядні транспортні засоби, – на саміті ChangeNOW у 2022 році. І це бачення починає матеріалізуватися вже сьогодні з першим більш екологічно розробленим повністю електричним сімейним автомобілем – абсолютно новим Scenic E-Tech electric.

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Цей повністю електричний сімейний автомобіль є більш винахідливим, більш щедрим і більш відповідним своєму часу, ніж будь-коли. Він піднімає сталий розвиток та безпеку на якісно новий рівень. Новий електричний Scenic E-Tech збирається у Франції, на заводі ElectriCity в місті Дуе (Douai), і прокладає новий шлях до більш екологічної, безпечної та прогресивної мобільності. Його двигун також виробляється у Франції, на заводі Megafactory в місті Кліон. До 24% матеріалів, з яких виготовляється автомобіль, переробляється, а 90% його маси, включаючи батарею, можна переробляти на промислових підприємствах відповідно до умов Директиви 2005/64/ЄС. Отже, шлях до нової, більш безпечної та відповідальної мобільності розпочато!

Яким буде новий електричний кросовер Renault Scenic E-Tech Electric - Renault

Довжина: 4 470 мм
Ширина: 1 864 мм
Висота: 1 571 мм
Колісна база: 2 785 мм
Передній звис: 842 мм
Задній звис: 842 мм
Маса: 1 842 кг (версія на 87 кВт-год)
Об’єм багажника: 545 літрів

admin

Наверх