Яким буде Nissan Maxima у 2025 році > Gercek Tesisat

Яким буде Nissan Maxima у 2025 році

Nissan Maxima – це чотиридверний спортивний автомобіль, принаймні, за версією компанії Nissan, яка десятиліттями прикріплювала це прізвисько до свого найбільшого седану. Виробництво поточного покоління Maxima закінчується цього року, але шильдик не відправиться на звалище металобрухту. Замість цього він знову з’явиться в найближчі пару років як електричний седан, який повинен запозичити багато в чому свій стиль від прекрасного концепту IMs, який дебютував ще в 2019 році. Очікується, що Nissan Maxima 2025 року також отримає компоненти силової установки від електричного позашляховика Ariya, який, як вважають, буде вироблятися з 2025 року в Кантоні, штат Міссісіпі.

Наступний Maxima буде абсолютно новим, коли з’явиться у 2025 модельному році. Він замінить поточне покоління, виробництво якого завершується цього року. Назва Maxima може взяти перерву на 2024 рік, поки Nissan почне оновлення модельного ряду, але наразі це ще невідомо. Ми очікуємо, що в 2025 році залишиться дуже мало деталей від нинішньої Maxima, за винятком кількості дверей. Деякі елементи дизайну будуть запозичені з концепту IMs, колекції гострих кутів і тонкої оптики.

Nissan ще не обговорював, як може виглядати модельний ряд Maxima 2025 року. Швидше за все, комплектації будуть такими ж, як у Ariya, яка відмовиться від старих великих літер (наприклад, SR, SV) на користь розумних назв на кшталт Engage і Evolve. Скоріше за все Maxima запропонує варіант з невеликою батареєю, щоб зберегти низьку базову ціну. Старші моделі покращать потужність і запас ходу, причому остання матиме позначку “+” як частину назви комплектації. Ціна має бути близькою до ціни Ariya, яка починається з середини 47 190 доларів. Серед конкурентів називають BMW i4, Hyundai Ioniq 6, седан Sony/Honda Afeela EV, Tesla Model 3.

Nissan Maxima 2025 року буде їздити на платформі CMF-EV, яка використовується спільно з партнерами Renault і Mitsubishi і зараз лежить в основі Ariya. Хоча ми ще не знаємо, як буде сконфігурована нова Maxima, для Nissan має сенс створити базову модель з більшості компонентів початкового рівня Ariya, включаючи єдиний електродвигун на передній осі, що видає 214 кінських сил і 300 Нм крутного моменту. Найпотужніша повнопривідна Ariya видає вже 389 кінських сил. Навряд чи майбутня Maxima навіть в топ-версії отримає силовий агрегат від концептуального IMs, який мав 483 к.с. та 800 Нм. Але ж помріяти ніколи не шкідливо, чи не так?

admin

Наверх