Яким буде електричний наступник Volkswagen Passat > Gercek Tesisat

Яким буде електричний наступник Volkswagen Passat

У зовнішності Volkswagen ID.7 можна побачити чорні представленого минулого року концептуального ID. Aero, який у свою чергу успадкував елементи оформлення ID. Vizzion 2018 року. З концепту в серію перекочувало незвичайне, хоч і переглянуте оформлення ліхтарів, чорний дах, підкреслений хромованими смугами, і заховані ручки дверей. У розсекреченому ще на початку року салоні — великий екран мультимедійної системи, що окремо стоїть, і крихітна приладова панель, що показує тільки найнеобхідніше для водія.

Яким буде електричний наступник Volkswagen Passat - Volkswagen

За габаритами VW ID.7 перевершує седан Passat: у довжину він досягає 4956 мм, в ширину – 1862 мм, а у висоту – 1537 мм. Відстань між осями становить 2965 мм, що більш ніж на 10 см більше, ніж у Toyota Camry. Споряджена маса складає 2122 кілограми, колісні диски на вибір 18- або 19-дюймові.

Розкрито та технічні характеристики. Побудований на вже знайомій електричній платформі MEB електрокар в базі запропонують з єдиним мотором на 204 кінські сили і 77-кіловатним акумулятором, який повинен забезпечити до 700 кілометрів ходу – правда, це дані за китайським стандартом. Привід задній.

Volkswagen Passat святкує 50-річчя

admin

Наверх