Які переваги надає технологія Nissan e-4ORCE влітку > Gercek Tesisat

Які переваги надає технологія Nissan e-4ORCE влітку

В Україні стартують продажі нового Nissan X-Trail

Коли охоплює бажання мандрів і кличе в дорогу, технологія e-4ORCE є ідеальним помічником на дорозі, забезпечуючи точне та захопливе водіння завдяки своїй інноваційній системі повного приводу. Кожен поворот розпалює почуття пригоди, оскільки інтелектуальний розподіл рекуперативного гальмування e-4ORCE залишає позаду хитання та занурення при сповільненні автомобіля.

Які переваги надає технологія Nissan e-4ORCE влітку - Nissan

З e-4ORCE, яка наразі доступна у моделях Nissan Ariya та X-Trail, подорож стає невіддільною частиною літньої відпустки, підносячи її на нові висоти захоплення та очікування.

Довгі дистанції долаються з легкістю та задоволенням, даючи змогу мандрівникам насолоджуватися кожною миттю літньої пригоди, водночас демонструючи прихильність Nissan до електрифікації на кожному кілометрі дороги.

Підкорюйте швидкісні магістралі, мандруйте гірськими ландшафтами, досліджуйте мальовничі села та вирушайте на віддалені пляжі з подвійним двигуном та надзвичайно точною системою керування e-4ORCE. Легко пристосовуючись до будь-яких дорожніх умов, ця технологія забезпечує мандрівникам незмінну стабільність і контроль під час подорожі.

Які переваги надає технологія Nissan e-4ORCE влітку - Nissan

Подивіться наступне відео, де Nissan презентує найновіший випуск рекламної кампанії “e-4ORCE на всі сезони”, пропонуючи місця в передньому ряду, щоб отримати неперевершені враження від літньої автоподорожі. Приготуйтеся до захоплення дивовижними можливостями технології e-4ORCE, що відкриває подорож, у якій поєднуються незрівнянний комфорт разом із хвилюючим захватом, що обов’язково стане найяскравішою подією цього літа.

В чому унікальність технології e-4ORCE від Nissan

admin

Наверх