Які нові зразки військової техніки прийняті на озброєння ЗСУ > Gercek Tesisat

Які нові зразки військової техніки прийняті на озброєння ЗСУ

Наказом Міністра оборони України Олексія Резнікова від 28 серпня на озброєння Збройних Сил України прийняті чергові зразки іноземного озброєння, зокрема:
– 152 мм самохідна гармата-гаубиця VZ.77 “DANA”
– 155 мм самохідна гармата “Zuzana-2”
– 155 мм саморухома гаубиця TRF1
– 105 мм гаубиця M101
– 120 мм міномет M/41D
– 82 мм міномет EM-8282
– мм міномет Warrior 82

Яка бронетехніка воює за незалежність України

Усі перелічені вище види озброєння вже тривалий час застосовуються Силами оборони у війні проти Російської Федерації в статусі “допущено до експлуатації”, що дозволяло їх експлуатацію без проходження державних випробувань.

Проте лише зараз вони були офіційно прийняті на озброєння. Наразі ця процедура достатньо проста – її ключовим чинником є наявність коду НАТО для того чи іншого озброєння, що надходить в рамках міжнародної технічної допомоги.

Використовуючи цей механізм міноборони може швидко, без зволікань, уникаючи бюрократичної тяганини, може приймати зброю та військову техніку на озброєння.

“Це надзвичайний прорив в системі забезпечення ЗСУ. Така практика вже апробована, і ми її використовуємо для швидкого і ритмічного прийняття іноземного ОВТ на озброєння Збройних Сил України. Вона у повній мірі задовольняє потреби ЗСУ і відповідає підходам наших партнерів“, – наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков.

Україна отримала 2 САУ Zuzana-2. На черзі ще 14 одиниць

США передадуть ЗСУ ще 32 БТР Stryker

Всього з 24 лютого 2022 року Міноборони прийнято на озброєння і допущено до експлуатації у ЗСУ 246 зразків озброєння та військової техніки. Це у сотні разів більше ніж у будь-який рік з моменту незалежності України.

Згідно з повідомленням міністерства, з числа допущеного до експлуатації озброєння входить і 82 зразки безпілотних авіаційних комплексів.

Україна створила власний ракетний комплекс, здатний вражати наземні цілі на відстані 400 км

admin

Наверх