Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км? > Gercek Tesisat

Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км?

За точку відліку експертів було дослідити, який відсоток нових автомобілів зможе без проблем подолати чверть мільйона миль, що складає біля 400 тисяч кілометрів. І останнє дослідження iSeeCars показало, що деякі моделі мають набагато більше шансів витримати випробування часом, ніж інші.

Середній вік автомобілів на дорогах США у 2022 році становив 12,2 року, але нове дослідження від iSeeCars показує, що деякі транспортні засоби краще витримують випробування часом, особливо вантажівки.

Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км? - авторинок

Організація проаналізувала понад 260 мільйонів автомобілів, проданих з 2012 по 2022 роки. Побудована модель використовує середні очікувані показники одометра для кожного року життя автомобіля. Ці данні використовуються для розрахунку відсоткової ймовірності того, що автомобіль проїде чверть мільйона миль. Загальна середня ймовірність того, що автомобіль прослужить так довго: 11,8%.

Як зазначив виконавчий аналітик компанії Карл Брауер, тривалість життя автомобілів зростає. Більшість людей вважали 100 000 миль верхньою межею пробігу, але зі зростанням вартості нових автомобілів люди змушені довше користуватися своїми старими машинами.

Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км? - авторинок

Toyota і Honda, як і очікувалося, очолили список довгожителів, але серед них є кілька пікапів. Топ-10 автомобілів, які проїдуть 400 000 км виглядає так:
Toyota 4Runner: 41% шансів
Chevrolet Silverado 2500HD: 41,3%.
GMC Sierra 2500HD: 41,3%.
Toyota Tacoma: 41,7
Honda Pilot: 42,7
Ford F-250 Super Duty: 43,6
Toyota Sequoia: 47,1
Toyota Tundra: 47,9
Toyota Land Cruiser: 47.9%
Ford F-350 Super Duty: 49,1%.

Решту списку складають такі автомобілі, як Toyota Avalon (33,1%), Chevy Silverado 1500 (31%) та Honda Element (27,8%).

iSeeCars пояснює довговічність вантажівок тим, що вони розроблені як робочі транспортні засоби і на них покладаються у важкій повсякденній роботі. Toyota Land Cruiser та Sequoia є лідерами у списках довговічності та надійності, тому не дивно, що вони очолюють рейтинг. Toyota Sienna і Toyota Avalon, хоч і не потрапили до загального списку, але очолили свої сегменти.

Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км? - авторинок

Звісно, у таких списках бувають винятки. Уважний догляд за автомобілем та манера водіння власника мають величезний вплив на довговічність автомобіля. Навіть найбільш куленепробивна Toyota матиме проблеми, якщо ними нехтувати. Майже будь-який автомобіль може проїхати 250 000 км за умови належного догляду, хоча в певний момент витрати на технічне обслуговування перевищать вартість автомобіля – не забувайте про це!

А ми спробуємо суб’єктивно дослідити стан “китайців” першої хвилі: скільки коштують популярні 15-років тому перші амбасадори китайського автопрому та чи варта була миттєва економія, в порівнянні з дорожчими корейськими аналогами, з огляду на час, що пройшов?

ТОП-10 найбільш продаваних автомобілів в ЄС та Україні

admin

Наверх