Які цікаві активності пройдуть на виставці комерційного автотранспорту та комунальної техніки в Києві > Gercek Tesisat

Які цікаві активності пройдуть на виставці комерційного автотранспорту та комунальної техніки в Києві

Ключовою подією ComAutoTrans стане практичний семінар «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни», що відбудеться 30 травня. Фахівці з публічних закупівель, представники виконавчих органів місцевого самоврядування та їхніх комунальних підприємств, органів державної влади, дорожніх служб, які здійснюють ремонтно-експлуатаційні роботи, транспортних управлінь поліції, ДСНС почують про:
– особливості здійснення публічних закупівель автотранспорту під час війни;
– ситуацію на ринку спеціального цільового фінансування, шляхи та алгоритми взаємодії з донорами;
– практичні аспекти закупівель, пошук грантів, юридичне оформлення автотранспорту для потреб ОМС і держслужб.

Які цікаві активності пройдуть на виставці комерційного автотранспорту та комунальної техніки в Києві - вистав

Серед спікерів:

Денис Левченко – консультант з публічних закупівель, працював на посадах заступника начальника консультаційного центру ДП «Прозорро», заступника директора юридичного департаменту Мінекономіки України.

Ольга Шаверіна – грант-менеджер, керівник проєктного офісу Центру відновлення Гостомелю.

Максим Костецький – юридичний радник і керівник проєкту «Пекельні тачки», фонд Сергія Притули.

Практичними кейсами із публічних закупівель автотранспорту з учасниками практичного семінару поділяться представники Гірської та Фастівської громад (Київська обл.), Мереф’янської громади (Харківська обл.), Тульчинської громади (Вінницька обл.)

Організатори заходу: Premier Expo та Всеукраїнська Асоціація ОТГ<>

Якщо ви є керівником чи фахівцем із публічних закупівель ОМС чи КП, органів правопорядку чи іншої державної установи, і хочете взяти участь у практичному семінарі, пишіть на [email protected]

На виставці AutoTechService 31 травня можна відвідати Forum СТО. На захід запрошуються усі професіонали сфери ремонту та обслуговування автомобілів. Участь у форумі за попередньою реєстрацією. Організатор: AutoExpert-consulting.

Експерт-консультант з управління та бізнес-тренер Анатолій Соловйов проведе 30 травня семінар «Команда СТО: побудова правильної корпоративної культури і ключової конкурентної переваги», а 31 травня семінар «Мережа СТО».

Усі три дні виставки за підтримки компанії Автомеханіка триватиме виставка технічної творчості Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ.

Також на виставці реалізується спецпроєкт «Авто Перемоги» в підтримку волонтерів, які забезпечують допоміжною автотехнікою підрозділи ЗСУ, тероборони та інших захисників України. На ComAutoTrans можна буде побачити машини, які по закінченні заходу поїдуть на фронт: баггі для військових, мобільні СТО та шиномонтаж, медичний автомобіль, мобільний банно-пральний комплекс. Участь у виставці для волонтерів – прекрасна можливість знайти партнерів для переобладнання автівок під потреби військових, а також організувати збір донатів на наступні проєкти.

Детальніше про програму заходів виставок: https://avtoexpo.ua/program Освітній партнер виставки AutoTechService – компанія Автомеханіка.

Реєструйтесь на виставку безкоштовно з промокодом AUTO23.

Реєстрація на ComAutoTrans за посиланням https://avtoexpo.ua/cat/registration

Реєстрація на AutoTechService за посиланням https://avtoexpo.ua/ats/registration

admin

Наверх