Як змінилась популярність кольорів автомобілів за останні кілька років > Gercek Tesisat

Як змінилась популярність кольорів автомобілів за останні кілька років

Портал ISeeCars.com проаналізував продажі понад 10 мільйонів вживаних автомобілів в США віком від 1 до 5 років. І, як і раніше, найпопулярнішими залишаються не кольорові, а відтінки сірого. В тому числі білий, чорний, сірий та сріблястий кольори. Порівняно з п’ятьма роками тому, вони додали 1,7% ринку, досягнувши 78,9% загалом.

Найпопулярніший з них – білий. Він має найбільший приріст за останні п’ять років, лише трохи поступившись сірому, популярність якого зросла на 4%. Частково зростання популярності сірого кольору може бути пов’язане зі зниженням популярності сріблястого кольору на 3,4%.

Найпопулярнішим кольором (окрім сірих та чорно-білих) став синій, який додав 1,2% і випередив червоний.

Нижче – список найпопулярніших кольорів:
Білий, 26,2% (+2,9% за останні п’ять років)
Чорний, 21,8% (-1,8%)
Сірий, 19,2% (+4%)
Сріблястий, 11,7% (-3,4%)
Синій, 9,7% (+1,2%)
Червоний, 8,2% (-2,4%)
Зелений, 1,0% (+0,2%)
Коричневий, 0,8% (-0,9%)
Помаранчевий, 0,6% (+0,3%)
Бежевий, 0,4% (+0,1%)
Фіолетовий, 0,2% (+0,1%)
Золотий, 0,2% (-0,1%)
Жовтий, 0,1% (-0,1%)

Дослідження ISeeCars.com також виявило деякі інші цікаві факти. Штатами з найбільшою кількістю продажів автомобілів не у відтінках сірого стали Аляска, Західна Вірджинія та Вермонт. На іншому кінці спектру (гра слів, безумовно, мала на меті) були Гаваї, Каліфорнія та Луїзіана. Організація припускає, що великі обсяги оренди та продажу автопарків у цих останніх штатах можуть сприяти великій кількості консервативних кольорів. Білий також був найпопулярнішим кольором у цих штатах, можливо тому, що високі температури і багато сонця сприяли цьому (білий колір відбиває більше світла).

Крім того, хоча вони не є найпопулярнішими, яскраві кольори можуть мати вищу вартість. Найвищі середні ціни мають жовтий колір, за ним ідуть зелений і бежевий. Одразу за ними йдуть білий і чорний. Ці три найдорожчі кольори, за даними ISeeCars.com, мають досить високі ціни просто через їх дефіцит на ринку для людей, які хочуть їх придбати. Цікаво, що найбільше подорожчав бежевий колір порівняно з п’ятьма роками тому, що організація пов’язує із загальним зростанням цін на автомобілі, а також з появою пікапів високого класу, які пропонуються в цьому кольорі.

Світловий підпис сучасних авто. Хто яскравіше підкреслює свій бренд?

admin

Наверх