Як відрізняється середня ціна авто в Україні, Європі та США > Gercek Tesisat

Як відрізняється середня ціна авто в Україні, Європі та США

Середню вартість нової машини в США передбачили зростання вище 50 000 доларів. Такий прогноз дав Automotive News Джек Холліс, голова відділу продажу Toyota Motor North America, вказавши на високий попит на нові автомобілі. Цього року він знову перевищить пропозицію, і близько 6 мільйонів потенційних покупців будуть змушені чекати на кращий момент для покупки через брак машин і занадто високих цін.

Як відрізняється середня ціна авто в Україні, Європі та США -

Також зростають ціни на авто і у Європі. За період з 2017 до 2022 року нові автомобілі подорожчали приблизно на 19%. Про це свідчить дослідження ринку, проведене відомим німецьким автоклубом ADAC. При цьому, наприклад у Німеччині, середня вартість нового авто у 2022 році досягла відмітки 53 525 євро (5 років тому вона становила 44 908 євро). Це, якщо перевести у долари за сьогоднішнім курсом – близько $57 800.

Український авторинок у березні вийшов в “плюс”

Український автопарк постарішав

Також зростає середня ціна нового автомобіля і в Україні. Хоча вона значно нижче світових позначок, за підсумками 2022 року вона зросла до позначки у 30,7 тис. євро (приблизно $33 400) і продовжує зростати: у першому кварталі поточного року ціна досягла позначки у 34 тис. євро (близько $37 тис.).

Як відрізняється середня ціна авто в Україні, Європі та США -

За оцінками експертів, на вартість нових автомобілів впливає ускладнення ланцюжків поставок, який починає відновлюватися після пандемії коронавірусу. Крім цього, негативно позначається інфляція, значною мірою спричинена швидким зростанням вартості сировини. Занадто дорога сировина змушує виробників працювати над зниженням загальних витрат, проте ці заходи вплинуть на кінцевого користувача не раніше 2024 року.

На вартість авто на українському ринку також впливає ускладнення та здороження логістики через повномасштабні військові дії.

Український авторинок серед інших країн Європи опустився на 6 позицій

admin

Наверх