Як думка споживачів вплинула на продукцію Львівського мотозаводу. Історичний приклад > Gercek Tesisat

Як думка споживачів вплинула на продукцію Львівського мотозаводу. Історичний приклад

Доказом того, що на ЛМЗ досліджували власних споживачів та навіть створили окремий відділ – є ця публікація у газеті “Труд” за 8 травня 1973 року.

В ній розповідається, що завдяки дослідженням, підприємству вдалося подолати кризу непопулярності мопедів МП-045\ МП-046 та втілити деякі побажання клієнтів у новому мопеді ЛМЗ МП-048 “Верховина-3”.

Крім того, Львівський мотозавод створив і власний бренд “Верховина” для позначення своїх мопедів, щоб відрізнятися від іншої продукції.

Але головні висновки досліджень були втілені вже на наступних поколіннях мопедів “Верховина-4”. Згодом, ЛМЗ ще не раз буде досліджувати аудіторію користувачів мопедів і своєчасно побачить стрімку зміну вікової структури аудіторії. Так, за вказівками маркетологів, ЛМЗ створить одразу три модифікації мокіка “Верховина-6”: базову, молодіжну “Верховина-6 Спорт” та утілітарну “Верховина-6 Турист”. Вони були орієнтовані на різні верстви споживачів.

Це дало надзвичайний ефект, бо саме “Верховина-6” стала найбільш вдалим мопедом за всі часи – її було продано у кількості більше 1 млн. екземплярів. Це – майже чверть від усіх мопедів Львівського мотозаводу за усі часи.

Більш детально про успішні моделі ЛМЗ – дивіться у цьому відео:

admin

Наверх