Volkswagen T7 California отримає три різні зони всередені > Gercek Tesisat

Volkswagen T7 California отримає три різні зони всередені

У Volkswagen пояснили, що з появою других розсувних дверей California перетворилася на тризонний кемпер. Права частина салону відведена під сидячі пасажирські місця. Передбачається, що в такій конфігурації автомобіль можна використовувати як звичайний мінівен протягом тижня, а у вихідні, під час виїздів на природу, доступна друга зона – «наметова», з одностійковим навісом, що затіняє зону правих дверей. Третя зона – це ліва сторона салону, яка обладнана кухнею та двостоячним навісом на випадок відпочинку на природі.

Передні крісла можуть повертатися на 180 градусів, а заднє сидіння розкладається у ліжко. Крісла можна зняти, щоб звільнити додатковий простір. Є й підйомний дах, керування яким здійснюється з поворотного планшета або зі смартфона.

У рух концептуальну California наводить бензоелектрична установка. Подробиці про неї не наводяться, але, ймовірно, ця та сама гібридна система eHybrid, яка доступна для Multivan: до її складу входять 1,4-літровий ДВС та електромотор, які сумарно розвивають 218 кінських сил. Запас ходу чистою електрикою — 50 кілометрів.

З моменту появи Volkswagen California на ринку було продано понад 260 тисяч таких машин: за перший рік вдалося реалізувати всього п’ять тисяч екземплярів, а до 2017-го, коли у продаж надійшло покоління T6, продаж перевищив позначку 15 тисяч штук. Нова ж California покоління T7 вийде на європейський ринок наступного року.

admin

Наверх