Volkswagen Passat святкує 50-річчя > Gercek Tesisat

Volkswagen Passat святкує 50-річчя

Нагадаємо, Volkswagen запустив Passat в 1973 році як флагманську модель і частину своєї стратегії перетворення модельної лінійки після культового Beetle. Побудований на базі Audi 80, Passat мав багато спільних компонентів та стилів з Audi. Обидва автомобілі були розроблені італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Passat, що пропонувався як седан, універсал або ліфтбек, відрізнявся переднім приводом і системою впорскування палива, що робило його одним з найсучасніших європейських сімейних автомобілів свого часу.

Volkswagen Passat святкує 50-річчя - Volkswagen

Ще одним експонатом стенду Volkswagen Classic стане Passat B1 L Estate 1974 року в кольорі Atlas White. У сімейній лінійці він з’явився в січні 1974 року й мав «приголомшливий успіх». Окрім вінтажного дизайну та практичного салону Estate пропонував справжнє задоволення від їзди та мотор потужністю 55 к.с.

Модель другого покоління дебютувала у 1980 році. Як і раніше, розділяючи більшість своїх компонентів з Audi 80, топові моделі отримали п’ятициліндровий двигун від Audi і повний привід, який Volkswagen назвав Syncro. У той час виробництво Passat вийшло на новий рівень, оскільки Volkswagen налагодив випуск моделі у Китаї, Мексиці, Південній Америці та Південній Африці та продавав машину на шести континентах.

Volkswagen вніс кілька змін до Passat третього покоління, у тому числі переклав Passat на власну платформу, спільну з Golf. Стиль екстер’єру також став відрізнятиметься від Audi. Далі був фейсліфтинг у 1993 році, і з того часу стиль повернувся до більш традиційного, схожого на Audi, вигляду.

За 40 лет было выпущено более 20 млн Volkswagen Passat

Для Techno Classica Volkswagen дав Passat девіз “Immer weider neu”, що означає “завжди заново винаходити себе”, щоб відзначити річницю автомобіля. З самого початку покупцям подобався Passat за його вартість та технічне обладнання. Кожне з восьми поколінь спиралося на ці сильні сторони, адаптуючись до мінливих часів.

Однак Volkswagen Passat 2024 модельного року буде доступний лише у кузові універсал, який поділяє платформу зі Skoda, а версія седана буде замінена новим електромобілем.

Techno Classica Essen 2023 пройде з 12 по 16 квітня у торгово-виставковому центрі в Ессені. У виставці беруть участь понад 1250 експонентів із понад 30 країн. Експонати розставлять у десяти залах площею 120 000 квадратних метрів. Також у заході візьмуть участь понад 200 клубів класичних автомобілів та безліч продавців запчастин. Організатори розраховують прийняти близько 200 тисяч відвідувачів. Окрім того, у рамках заходу продадуть близько 2700 ретроавтомобілів.

Выпущен 30-милионный Volkswagen Passat

admin

Наверх