Volkswagen інвестує 460 млн. Євро на виробництва електрокарів у Вольфсбурзі > Gercek Tesisat

Volkswagen інвестує 460 млн. Євро на виробництва електрокарів у Вольфсбурзі

Здебільшого гроші будуть направлені на підготовку до виробництва автомобілів на модульній електроплатформі MEB, першим з яких стане хетчбек ID.3. Перші скетчі оновленої версії свого нового серійного електромобіля німецький концерн представив минулого тижня.

Зараз підприємство у Вольфсбурзі випускає все сімейство Golf, а також компактвени Touran, кросовери Tiguan та Seat Tarraco, а ID.3 збирається на заводах у Дрездені та Цвіккау. Задіяти ще один завод німці хочуть через дефіцит комплектуючих: черга на ID.3 розтягнулася на рік.

Пробну партію оновлених ID.3 у Вольфсбурзі зберуть уже наприкінці 2023 року.

Запуск повномасштабного виробництва електромобіля намічено на 2024 рік, а на проектну потужність оновлене підприємство вийде у 2025 році.

До цього моменту на конвеєр стануть інші ID-моделі. Наприклад, Шеффлер анонсував появу кросовера на модернізованій платформі MEB+. Подробиць поки що небагато, проте заявлено, що запас ходу в таких машин буде більшим, а необхідний час зарядки – меншим, тобто, швидше за все, готується перехід із 400-вольтової архітектури на 800-вольтову.

Тягові акумулятори для всіх електромобілів VW з 2025 року почне випускати підприємство в Зальцгіттері: подальша уніфікація та спрощення логістичних ланцюжків покликані впоратися з дефіцитом батарей.

Повністю “електричним” завод у Вольфсбурзі стане не пізніше 2033 року. До цього моменту в компанії розраховують цілком відмовитися від виробництва бензинових та дизельних машин (принаймні в Європі). У 2035 році на території Євросоюзу набуде чинності заборона на продаж автомобілів із ДВЗ.

Наразі вольфсбурзьке підприємство є найбільшим автозаводом у світі, його виробничі потужності дозволяють випускати понад 800 тис. машин щорічно.

Як Volkswagen став символом успіху у відновленні зруйнованої Німеччини. Автоісторії

admin

Наверх