Volkswagen розкрив характеристики "зарядженого" електровену VW ID. Buzz GTX > Gercek Tesisat

Volkswagen розкрив характеристики "зарядженого" електровену VW ID. Buzz GTX

D. Buzz став на конвеєр влітку 2022 року – модель виробляється як у пасажирській, так і в комерційній версії, остання зветься ID. Buzz Cargo. Досі обидва електровени комплектувалися лише 204-сильним електромотором на задній осі, який живить батарея ємністю 82 кіловат-години. Однак на підході продуктивніша версія з установкою на 250 кіловат, що еквівалентно 340 кінським силам. Цю інформацію виданню Autocar підтвердив керівник відділу досліджень та розробок Volkswagen Кай Грюніц.

За словами Грюніца, ID. Buzz GTX відрізнятиметься від стандартної моделі оформленням інтер’єру та кольорами кузова.

Як і передбачалося, заряджений ID. Buzz отримає двомоторну установку – по одному електромотору на кожній осі. Іншими словами, він буде повнопривідним. Причому повнопривідна версія буде у моделі не одна – пізніше на ринку з’явиться доступніший варіант з двома моторами, але без приставки GTX.

Анонсований та довгобазний ID. Buzz, котрий дебютує влітку цього року. Очікується, що він буде на 25 сантиметрів довшим за стандартний електровен, а в салоні встановлять сім сидінь у три ряди.

До теперішнього часу кількість замовлень на ID. Buzz та ID. Buzz Cargo досягло позначки 26,6 тисячі, а завод за минулий рік випустив 10,8 тисячі екземплярів.

Перші враження від ID. Buzz – дивіться у цьому відео:

admin

Наверх