Volkswagen оновив ID.3. Що змінилося? > Gercek Tesisat

Volkswagen оновив ID.3. Що змінилося?

Volkswagen оновив ID.3. Що змінилося? - Volkswagen
Електричний хетчбек Volkswagen ID.3 вперше оновився. Модернізація виявилася настільки масштабною, що в компанії називають її не рестайлінгом, а «новим поколінням». Втім, платформа залишилася незмінною, як і силова установка. При цьому помітні зміни відбулися зовні і всередині автомобіля, були використані екологічніші матеріали в обробці, а також оновилася електроніка.

З найбільш помітних змін в екстер’єрі – більш строгий передній бампер з вертикальними прорізами повітряних заслін Air Curtain з боків; трохи допрацьована оптика з іншим малюнком; а також інший капот, без чорної накладки біля лобового скла, але з выштамповками, які надають електрокар спортивний вигляд. До палітри кольорів кузова додали оливковий металік Dark Olivine Green, плюс з’явилися нові варіанти колісних дисків.

Функціональність мультимедійної системи розширилася, а графіка стала сучаснішою. Зокрема система автоматичного паркування тепер вміє «запам’ятовувати» маневри, а меню управління зарядкою стало зрозумілішим. Кількість варіантів фонового підсвічування салону збільшилася з 10 до 30. У Volkswagen підкреслили, що з середини 2024 замість 12-дюймового екрану буде встановлюється 12,9-дюймовий – дисплей не встигли оновити до терміну, так що він з’явиться із затримкою.

Як і раніше, ID.3 комплектується єдиним електромотором на задній осі, який розвиває 204 кінські сили. Розгін із місця до «сотні» займає 7,3 секунди, а максимальна швидкість обмежена на позначці 160 кілометрів на годину. Зате батареї дві на вибір – ємністю 58 та 77 кіловат-годин. Запас ходу на одній зарядці в залежності від версії варіюється від 426 до 546 кілометрів.

admin

Наверх