Volkswagen обрав ринок, де продаватиме лише електрокари > Gercek Tesisat

Volkswagen обрав ринок, де продаватиме лише електрокари

Частка електрокарів на ринку Норвегії одна з найвищих у світі. До вересня минулого року вона досягла рекордних 77,5%, а разом із гібридами, що заряджаються, – 91,5%. Загалом за підсумками 2021 року на «чисті» електромобілі припало 64,5% продажів у країні. Їхня популярність пояснюється дешевою електроенергією, високими зарплатами та різними урядовими стимулами: наприклад, власники електрокарів звільняються від податку і можуть їздити смугами для громадського транспорту.

Крок Volkswagen виглядає логічним з огляду на популярність «зелених» автомобілів у країні, а також прагнення норвезької влади витіснити з ринку автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

У січні-червні 2022 року лідером продажів у Норвегії стала Tesla Model Y, яка посідає перше місце на світовому ринку з 2019 року. Volkswagen з ID.4 розташувався на другому місці, а третє посів Skoda Enyaq. Раніше хорошим попитом користувалася найдоступніша Tesla Model 3, проте останнім часом вона все більше поступається конкурентам.

У норвезьку лінійку Volkswagen, крім ID.4, входять електричні ID.4, ID.5, e-Crafter, а також мінівен ID.Buzz, який уже розпродано на рік вперед. Серед паливних та гібридних машин — Polo, Golf, Tiguan, Passat та Touareg, з якими норвежцям доведеться попрощатися менш як через півтора роки.

Найпопулярніший в Україні електрокар почали випускати в США

admin

Наверх