Volkswagen відмовився від хромованих деталей > Gercek Tesisat

Volkswagen відмовився від хромованих деталей

Volkswagen відмовився від хромованих деталей - Volkswagen
Компанія Volkswagen більше не використовуватиме хромовані елементи. В інтер’єрі автобуса Volkswagen ID. Buzz неабияк частка компонентів інтер’єру виготовлена з перероблених матеріалів. Деякі з них тепер будуть використані на інших моделях лінійки ID, включаючи ID.3, ID.4, ID.5 і навіть майбутній ID.7. Більше того, екологічно чистих матеріалів у салонах VW відтепер стане ще більше. Насамперед це тканини та покриття із пластику, який був виловлений з океану, а також із перероблених пластикових пляшок.
Volkswagen оголосив, що більше не використовуватиме хромовані покриття для декоративних елементів екстер’єру та інтер’єру, оскільки їх виробництво завдає занадто багато шкоди навколишньому середовищу. Весь хром компанія замінить рідкою фарбою з аналогічним ефектом, але виготовленою на базі екологічно чистої сировини біологічного походження.

Тканина для оббивки сидінь, яку Volkswagen називає пряжею Seaqual, на 10% складається із морського сміття. Наповнювач крісел зроблений на основі оболонки кавових зерен. Деякі ділянки оббивки стелі та покриття для підлоги виготовлені з переробленого поліестеру, а ізоляційний шар килимового покриття зроблений з пластику інших сортів.

Зовні автомобіля перероблені матеріали можна знайти у захисті днища та підкрилок. Всі ці рішення разом скорочують викиди вуглекислого газу більш ніж на 30 відсотків порівняно зі звичайними матеріалами, що використовуються в автомобільній промисловості, зазначає Volkswagen. 1 березня компанія планує представити оновлений ID.3. Електрокар отримає мінімум змін в екстер’єрі, але інтер’єр має оновитися досить відчутно.

На що здатний електричний VW ID Buzz. Перше знайомство

admin

Наверх