Volkswagen відкриває новий завод з виробництва акумуляторів інвестуючи в нього 20 млрд євро > Gercek Tesisat

Volkswagen відкриває новий завод з виробництва акумуляторів інвестуючи в нього 20 млрд євро

Оголошення було зроблено на церемонії закладення фундаменту нового заводу з виробництва акумуляторів у Зальцгіттері, Німеччина, першого з шести заводів у Європі, представлених на заході VW Power Day у березні минулого року.

Volkswagen очікує, що на їхніх заводах з виробництва акумуляторів зрештою буде зайнято до 20 000 людей по всій Європі. На заводі в Зальцгіттері буде зайнято до 5000 чоловік, а виробництво акумуляторів розпочнеться у 2025 році. Зрештою, річна виробнича потужність заводу сягатиме 40 ГВт*г, що достатньо для виробництва близько півмільйона електромобілів на рік.

Після Зальцгіттера VW планує ще один завод у Валенсії, Іспанія. Також оцінюються майданчики для решти заводів, включаючи можливість будівництва заводів у Північній Америці. Кожен завод буде виробляти 40 ГВт*г акумуляторів на рік, загалом — 240 ГВт*г.

Заводи працюватимуть на 100% відновлюваної електроенергії. Кожен завод буде спроектований так, щоб у майбутньому він мав замкнуті системи переробки на місці, що дозволить вловлювати до 90% сировини з акумуляторних блоків наприкінці терміну служби.

VW розробляє уніфікований призмовий осередок для використання у всій своїй модельній лінійці, про що компанія розповіла на заході Power Day. План полягає в тому, щоб знизити вартість акумуляторів приблизно на 50% відсьогодні, до значно нижче 100 доларів за кВт*г.

Незважаючи на великі інвестиції VW в акумулятори, постачання їхніх теперішніх автомобілів залишається обмеженим. Все виробництво електромобілів VW 2022 практично розпродано, а це означає, що більшості покупців доведеться чекати до наступного року. Попит на електромобілі зараз неймовірно високий, і пропозиція не зростає відповідно до попиту, поряд з перебоями в поставках по всьому світу через пандемію COVID-19.

У той час як Voltswagen лідирує в галузі інвестицій у виробництво акумуляторів та електромобілів, багато інших автовиробників також вкладають значні кошти у виробництво акумуляторних елементів. Але всім цим заводам з виробництва акумуляторів потрібно деякий час, щоб запуститися. Таким чином, на усунення обмежень на постачання електромобілів, ймовірно, піде деякий час. Можливо, що в найближчому майбутньому постачання електромобілів залишаться обмеженими.

Volkswagen зачиняє один завод в росії

admin

Наверх