Визначені найбільш популярні кабріолети в Європі та Україні > Gercek Tesisat

Визначені найбільш популярні кабріолети в Європі та Україні

Відкрита версія T-Roс дебютувала у 2019 році як «перший кросовер-кабріолет у компактному класі» та єдиний кабріолет Volkswagen у актуальній модельній лінійці. У ході перетворення зі звичайного кросовера в кабріолет T-Roc втратив задні двері і обзавівся тканинною складкою дахом на чотирьох поперечках, який можна опустити і підняти за 30 секунд на швидкості до 30 кілометрів на годину.

У 2021-му модель піддали рестайлінгу, під час якого було переглянуто дизайн оптики, збільшено розмір екрану мультимедійної системи та розширено список опцій.

Західні журналісти скептично ставилися до ринкових перспектив кросовера з відкритим верхом, проте в 2023 продажі T-Roc Сabrio пішли вгору і модель очолила сегмент дводверних кабріолетів, обігнавши Mazda MX-5. Так, за сім місяців 2023 року європейці купили 8732 екземпляри T-Roc Сabrio, що на 9,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За той же час Mazda MX-5 розійшлася в Європі в кількості 4570 штук, продемонструвавши зростання продажів на 53,9%. Замикає трійку лідерів A110 із показником 2155 реалізованих машин (+16,8%).

Визначені найбільш популярні кабріолети в Європі та Україні - кабріо

Виробництво VW T-Roc Сabrio налагоджено на заводі Volkswagen у Німеччині, тоді як стандартний T-Roc збирають у Португалії. T-Roc Сabrio – єдиний кросовер з відкидним дахом на ринку з того моменту, як Land Rover зняв з конвеєра кабріолет Range Rover Evoque Convertible.

Визначені найбільш популярні кабріолети в Європі та Україні - кабріо

У свою чергу, в Україні VW T-Roc Сabrio не представлений. В сегменті кабріолетів в нашій країні лідирує BMW 4 серії з продажами 4 автомобілів на новому авторинку. Загалом, сегмент кабріолетів в цьоиу році демонструє зростання на 70% (22 нових автомобіля проти 13 за аналогічний перівод минулого року).

Найпопулярніші моделі по брендам за всі часи

admin

Наверх