В Узбекистані побудують ще один новий автозавод > Gercek Tesisat

В Узбекистані побудують ще один новий автозавод

В Узбекистані вже налагоджено виробництво китайських автомобілів: у Джизаку збирають моделі Chery, в Сирдар’ї є збірний майданчик Exeed, а в найближчому майбутньому розпочнеться і випуск Haval. Крім того, BYD домовився з одним із місцевих автовиробників про створення спільного підприємства з випуску гібридів та електромобілів.

Що стосується останнього, то майданчик під назвою BYD Uzbekistan Factory зведуть спільно з партнером UzAuto, угода з якою була досягнута в лютому 2022 року. Завод будують на базі Jizzakh Auto в Джизакській області, а вироблятимуть там автомобілі на новій енергії (New Energy Vehicles, NEV) – це як електрокари, так і машини з гібридними силовими установками. Викруткове виробництво планується запустити вже восени нинішнього року.

Крім того, в Узбекистані працює з 90-х років завод GM-Uz, який раніше мав назву UZ-Daewoo. Це підприємство виробляє більше 200 тис. авто на рік. Слід також нагадати, що у 1991 році в Узбекистані взагалі не було власної автопромисловості. Тепер вона там є і набирає обертів.

admin

Наверх