В Україну налагодили поставки надпотужних автогідропідіймачів Hansin з Південної Кореї > Gercek Tesisat

В Україну налагодили поставки надпотужних автогідропідіймачів Hansin з Південної Кореї

Такі автовишки затребувані там, де великі значення робочої висоти та максимального горизонтального вильоту відіграють вирішальну роль. В Україні корейські автовишки від Hansin вже працюють на Рівненщині, успішно обслуговуючи об`єкти “Рівнообленерго”.

Виробництво таких автогідропідіймачів – довготривалий та високотехнологічний процес, який впливає, як і відстань Кореї від України, на терміни доставки АГП в Україну. Терміни поставки автовишок з великою висотністю можуть займати від 6 до 12 місяців, і такі тривалі терміни часто ставлять потенціальних покупців перед непростою задачею довгого очікування необхідної їм вишки з великою робочою висотою.

В Україну налагодили поставки надпотужних автогідропідіймачів Hansin з Південної Кореї - підіймач

Наразі Завод спецтехніки Техкомплект має можливість запропонувати українському покупцю потужну модель з робочою висотою 55 м, максимальним вильотом 25-30 м і навантаженням на робочий кошик від 500 до 100 кг (чим більше значення вильоту стріли, тим нижче навантаження). Див. Технічні характеристики моделі

Ця вишка має прибути з Кореї в Україну вже восени 2023 року, а також вона приїде повністю в зборі, на 3-вісному вантажному шасі DAEWOO CL7CL, отже її майбутньому власнику не треба буде чекати, поки установку зберуть та змонтують на шасі на нашому виробництві.

З ПИТАНЬ ПРИДБАННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 067 7005048

Також пропонуємо інші моделі великовисотних південнокорейських АГП від Hansin та Skyman.

Техкомплект расширяет ассортимент выпускаемых автовышек

admin

Наверх