В Україні знайшовся ще один експериментальний мокік "Львів", який мав прийти на заміну "Карпатам" > Gercek Tesisat

В Україні знайшовся ще один експериментальний мокік "Львів", який мав прийти на заміну "Карпатам"

Розробку нового покоління мокіків ЛМЗ розпочав ще у 1986 році і планував досить прогресивні конструкції, розраховані на встановлення ліцензіонного двигуна Simson 4 к.с., дискові гальма, литі диски коліс, тощо.

Але у кінці 80-х стало зрозуміло, що двигун Simson виробляти в СРСР не будуть, а перспективний двигун Vairas V-90 потужністю 3,7 к.с. також затримається. Тоді ЛМЗ почав готувати мокік “Львів” на базі вже існуючого двигуна V-501 і без прогресивних нововведень. Було підготовлено декілька експериментальних мокіків, які проходили випробування. І саме один з цих екземплярів (приблизно 1988 року) і знайшовся.

За різними оцінками, усього було зібрано 7-8 дослідних екземлярів, які потім, у скрутні 90-ті були продані у приватні руки для отримання заводом хоча б якихось коштів. На експериментальні мокіки “Львів” у 1996 році навішали шильди від ЛМЗ-2.161-02 “Карпати-2” і продали поміж співробітників мотозаводу. Данний мокік саме з цієї партії: має пробіг усього 300 кілометрів.

Як бачимо, відмінностей від «Карпат» не так вже й багато: інший бак з логотипом «Львів», кріплення заднього ліхтаря, нова рама, сидіння більш сучасної форми, а на деяких екземплярах ще був пластиковий обтічник на передній фарі та бокові декоративні накладки.

Раніше AUTO-Consulting повідомляв, що в Україні було знайдено і відреставровано ЛМЗ-2.164 “Львів”, який знімався у рекламній фотосесії Львівського мотозаводу і його фото було розміщено на рекламних буклетах. Подивитися, як їздив мокік “Львів” можна у цьому відео.

admin

Наверх